Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

SVS se účastní Národní výstavy hospodářských zvířat

 

Státní veterinární správa (SVS) letos opět představí svou činnost na Národní výstavě hospodářských zvířat na brněnském výstavišti.

Aktivity SVS návštěvníkům výstavy představí plakáty a letáky dostupné na jejich stánku v pavilonu P. Ten nabídne zástupcům odborné i laické veřejnosti možnost shlédnout prezentace na řadu témat z oblasti veterinárního dozoru a osobně se setkat s experty SVS z oblasti zdraví a pohody zvířat a veterinární hygieny. Ochotně také odpoví na případné otázky či přiblíží novinky v oblasti veterinárního dozoru. Prvních dvou dnů výstavy se zúčastní ústřední ředitel SVS Zbyněk Semerád.

SVS je organizací, která ze zákona mj. vykonává dozor nad zdravím zvířat, nad tím, aby nebyla týrána, nad zdravotní nezávadností potravin živočišného původu, nad ochranou našeho území před možným zavlečením nebezpečných nákaz nebo jejich nositelů. Mezi dlouhodobé priority SVS patří také zlepšování životní pohody zvířat (welfare) i obecného povědomí o této problematice v ČR.

Vedle samotné výstavy se na brněnském výstavišti koná od 12. 5. do 13. 5. 2017 Středoevropský veterinární kongres za účasti ústředního ředitele SVS Zbyňka Semeráda a dalších vedoucích pracovníků veterinárního dozoru i předních akademiků.

Datum: 9.5.2017 14:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště