Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Společnost De Heus se denně věnuje farmářům


Společnost De Heus a.s. je mezinárodním výrobcem kompletní řady krmných směsí, premixů, koncentrátů a krmných specialit. Patří dokonce do TOP desítky výrobců na světě. Stabilně a odpovědně přispívá k udržitelné produkci bezpečných a zdravých potravin, a to už po několik generací. Investuje do celého dodavatelského řetězce tak, aby podpořila rozvoj zemědělského sektoru a i po čtyři generace stále funguje jako rodinný podnik.

Společnosti se podařilo vybudovat síť distributorů, kteří spolehlivě obsluhují téměř 90 procent Česka a Slovenska, ale pokrývají částečně i maďarský trh. Každý den se věnují farmářům, poskytují jim nejlepší možná krmivářská řešení, nezávisle na typu výživových produktů nebo potřebách zákazníků. Rozhodně nezapomínají na životní prostředí a dobré životní podmínky zvířat.

„Snažíme se vše vyrábět ve stejné kvalitě, co se týká živinového složení. Na základě dostupnosti a ceny různých surovin optimalizujeme na týdenní, maximálně měsíční bázi naše receptury, ale živinové hodnoty, například obsah bílkovin a škrobu je stále stejný,“ říká Ing. Pavel Jaroš, marketingový manager. Potvrdil také, že kontinuálním hlavním cílem jejich výživových konceptů je zajištění zdraví zvířat a optimalizace výkonu.

 

Datum: 8.9.2021 15:10:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště