Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

SCHAUMANN je synonymem pro profesionální výživu hospodářských zvířat


Společnost SCHAUMANN založil v roce 1938 H. Wilhelm Schaumann, odvážný mladý podnikatel, který z nadbytečných vedlejších produktů z rybolovu vytvořil na vitamíny bohatá krmiva pro hospodářská zvířata.

Základem firemní strategie je úzká vazba vlastního výzkumu, vlastní výroby a poradenství přímo u zákazníka. „Máme síť odborných poradců po celé republice. V současné době je to více než třicet lidí. Jsme vždy v kontaktu s koncovým zákazníkem, tedy s malochovatelem. Snažíme se vždy zjistit, co se děje špatně u konkrétního chovatele a nabídnout nějaké řešení,“ popisuje fungování firmy Ing. Dušan Kořínek, Ph.D., prokurista a obchodní ředitel společnosti.

Společnost SCHAUMANN nepřešlapuje na místě, ale jde stále vpřed. Kompetentní týmy spolupracují na vývoji nových a inovativních produktů s renovovanými vědeckými instituty. Pří výrobě se tedy opírají jen o nejnovější poznatky vědeckého výzkumu a díky tomu každý rok tak mohou vycházet z laboratoře na trh žádané novinky i inovované osvědčené produkty.

Na otázku, co očekává společnost od veletrhu odpověděl Dušan Kořínek stručně: „Očekáváme konečně fyzické setkání s chovateli.“

 

 

Datum: 6.9.2021 10:12:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště