Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
25.-28.4. 2021

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Program výstavy koní úterý 14. května

HLAVNÍ ARÉNA - Úterý 14. 5. 2019

9:30 - 9:35 Chovatelská přehlídka fríský kůň
9:35 - 9:45 Chovatelská přehlídka chladnokrevné klisny
9:45 - 9:55 Chovatelská přehlídka shire a irský cob
9:55 - 10:05 Chovatelská přehlídka hafling
10:05 - 10:20 Chovatelská přehlídka shetlandští hřebci a klisny
10:20 - 10:25 Chovatelská přehlídka fjordský kůň
10:25 - 10:35 Chovatelská přehlídka chladnokrevní hřebci
10:35 - 10:40 Chovatelská přehlídka osli pana Kováře
10:40 - 10:50 Chovatelská přehlídka lusitano
10:50 - 10:55 Chovatelská přehlídka osli Zoochov Kružberk
10:55 - 11:10 Chovatelská přehlídka Shagya arab
11:10 - 11:15 Chovatelská přehlídka starokladrubský kůň

Chovatelská ukázka starokladrubských koní Chovatelská ukázka starokladrubských koní
Předvedení oslů Předvedení oslů

11:15 - 11:25 Chovatelská přehlídka welsh pony
11:25 - 11:35 Chovatelská přehlídka minihorse
11:35 - 11:40 Parawestern - Reining ukázka
11:40 - 12:00 Working Equitation
12:00 - 12:10 Skoková ukázka plemene minihorse
12:10 - 12:20 Jezdecká ukázka fríský kůň Jan Vávra a Jeroen Van Stal Jaegerhof
12:20 - 12:30 Freestyle Western
12:30 - 12:40 Chladnokrevní koně - práce s kládou

Chladnokrevní koně - práce s kládou Chladnokrevní koně - práce s kládou

12:40 - 12:45 NH Kladruby čtyřspřeží starokladrubských hřebců
12:45 - 12:55 Čtverylka fjordských koní
12:55 - 13:05 Freestyle Western
13:05 - 13:45 Extreme Trail a Cowboy Race
13:45 - 13:50 Předvedení trojnásobné vítězky Velké pardubické Orphee des Blins
13:50 - 14:00 Voltižní ukázka - TJ Lucky Drásov
14:00 - 14:30 Ukázka hry koňské pólo
14:30 - 14:40 Čtverylka Kinských koní
14:40 - 15:00 Horse Emergency – koňská záchranka
15:00 - 15:10 Drezurní vystoupení Pavla Rubíčková a Destino dos Pardinhos
15:10 - 15:20 Welsh pony v zápřeži
15:20 - 15:30 Předvedení plemene minihorse v zápřahu
15:30 - 15:40 Ukázka spřežení hafling v dožínkovém stylu
15:40 - 15:50 NH Kladruby ukázka barokního „PAS DE DEUX“ v kostýmech a dámském sedle
15:50 - 16:00 Freestyle Western
16:00 - 16:05 Předvedení trojnásobné vítězky Velké pardubické Orphee des Blins
16:05 - 16:15 Ukázka chladnokrevných spřežení
16:15 - 16:30 Anatomie - kosti a svaly v pohybu
16:30 - 16:35 Jezdecká ukázka fríský kůň Jana Rychtecká a Knaap Van De Pluum
16:35 - 16:40 Dostavník a sdružení Šemík
16:40 - 17:00 Ukázka westernových disciplín

KRUHOVKA - Úterý 14. 5. 2019

09:30 - 10:40 Chovatelské ukázky koní a práce ve volnosti
10:40 - 10:55 Chovatelská ukázka Shagya arabů
10:55 - 11:30 Ukázka Horsemanshipu a vožení na irských cobech
11:30 - 12:10 Předvedení práce s mladým koněm
12:10 - 12:30 Chovatelská ukázka Shagya arabů
12:30 - 13:15 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace - z.s. Epona
13:15 - 14:00 Vožení dětí na koních – občanské sdružení Šemík
14:00 - 14:30 Equipoint – komunikační hra pro diváky
14:30 - 14:50 Vyhlášení zemědělské olympiády - Zemědělství žije!
14:50 - 15:30 Ukázka Horsemanshipu a vožení na irských cobech
15:30 - 16:00 Vožení dětí na oslících - Zoochov Kružberk
16:00 - 17:00 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace – občanské sdružení Šemík
17:00 - 17:30 Chovatelská ukázka Shagya-arabů

Změna vyhrazena

Datum: 14.5.2019 8:55:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště