Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
25.-28.4. 2021

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Přehled koňských vystoupení v pavilonu F

 

12. 5. 2019 Neděle

Místo konání: Pavilon F – kolbiště
09.30 – 11.30 Chovatelské ukázky plemen koní
11.30 – 14.00 Jezdecký program a ukázky využití koní
14.00 – 14.30 Setkání legend po dvaceti letech a Vanda Hybnerová
14.30 – 17.30 Jezdecký program a ukázky využití koní

Ukázky:

  • ukázka práce Jízdní policie Brno
  • předvedení klisny Orphée des blins – trojnásobná vítězka Velké pardubické steeplechase crosscountry,
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem – ukázka spřežení a jezdecká ukázka Pas de deux starokladrubských hřebců
  • drezurní ukázka plemene lusitáno – Pavla Rubíčková
  • ukázka soutěže Working Equitation
  • ukázky westernových disciplín - plemena appaloosa, quarter horse, paint horse
  • extreme trail a cowboy race - ukázky soutěží na přírodních překážkách
  • jezdecké ukázky fríských koní
  • jezdecká ukázka koní plemene paso fino colombiano
  • ukázka koní ve volnosti – Kosti a svaly v pohybu
  • vozatajské ukázky - welsh pony, hafling, teplokrevné čtyřspřeží
  • ukázka využití a práce chladnokrevných koní
  • Minihorse - skoková a vozatajská ukázka
  • voltižní vystoupení TJ Lucky Drásov
  • čtverylka koní Kinských
  • ukázka fjordských koní a pushball
  • ukázky využití plemene shetland pony
  • ukázka využití plemene irský cob
  • ukázky paravoltiže a parawesternu
  • ukázka plemen oslů
  • spřežení a dostavník
Místo konání: Pavilon F – kruhovka
09.30 – 11.30 Chovatelské ukázky plemen koní
11.30 – 12.00 Vožení dětí na koních
12.00 – 12.30 Ukázky komunikace s koněm s Pepinkou Rašilovovou
12.30 – 13.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
13.30 – 14.00 Vožení dětí na koních
14.00 – 14.30 Práce s mladým koněm a ukázka podkování koně
14.30 – 15.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
15.30 – 16.00 Equipoint – komunikační hra pro diváky
16.00 – 16.30 Vožení dětí na koních
16.30 – 17.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace

13. 5. 2019 Pondělí

Místo konání: Pavilon F – kolbiště
09.30 – 11.30 Chovatelské ukázky plemen koní
11.30 – 17.30 Jezdecký program a ukázky využití koní

Ukázky:

  • ukázka práce Jízdní policie Brno
  • předvedení klisny Orphée des blins – trojnásobná vítězka Velké pardubické steeplechase crosscountry,
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem – ukázka spřežení a jezdecká ukázka Pas de deux starokladrubských hřebců
  • drezurní ukázka plemene lusitáno – Pavla Rubíčková
  • ukázka soutěže Working Equitation
  • ukázky westernových disciplín - plemena appaloosa, quarter horse, paint horse
  • extreme trail a cowboy race - ukázky soutěží na přírodních překážkách
  • jezdecké ukázky fríských koní
  • jezdecká ukázka koní plemene paso fino colombiano
  • ukázka koní ve volnosti – Kosti a svaly v pohybu
  • vozatajské ukázky - welsh pony, hafling, teplokrevné čtyřspřeží
  • ukázka využití a práce chladnokrevných koní
  • Minihorse - skoková a vozatajská ukázka
  • voltižní vystoupení TJ Lucky Drásov
  • čtverylka koní Kinských
  • ukázka fjordských koní a pushball
  • ukázky využití plemene shetland pony
  • ukázka využití plemene irský cob
  • ukázky paravoltiže a parawesternu
  • ukázka plemen oslů
  • spřežení a dostavník
Místo konání: Pavilon F – kruhovka
09.30 – 11.30 Chovatelské ukázky plemen koní
11.30 – 12.00 Práce s mladým koněm
12.00 – 13.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
13.30 – 14.00 Vožení dětí na koních
14.00 – 14.30 Equipoint – komunikační hra pro diváky
14.30 – 15.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
15.30 – 16.00 Vožení dětí na koních
16.00 – 17.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace

14. 5. 2019 Úterý

Místo konání: Pavilon F – kolbiště
09.30 – 11.00 Chovatelské ukázky plemen koní
11:30 – 14.00 Jezdecký program a ukázky využití koní
14:00 – 14.30 Ukázka hry koňské pólo
14:30 – 17.30 Jezdecký program a ukázky využití koní

Ukázky:

  • předvedení klisny Orphée des blins – trojnásobná vítězka Velké pardubické steeplechase crosscountry,
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem – ukázka spřežení a jezdecká ukázka Pas de deux starokladrubských hřebců
  • drezurní ukázka plemene lusitáno – Pavla Rubíčková
  • ukázka soutěže Working Equitation
  • ukázky westernových disciplín - plemena appaloosa, quarter horse, paint horse
  • extreme trail a cowboy race - ukázky soutěží na přírodních překážkách
  • jezdecké ukázky fríských koní
  • jezdecká ukázka koní plemene paso fino colombiano
  • ukázka koní ve volnosti – Kosti a svaly v pohybu
  • vozatajské ukázky - welsh pony, hafling, teplokrevné čtyřspřeží
  • ukázka využití a práce chladnokrevných koní
  • Minihorse - skoková a vozatajská ukázka
  • voltižní vystoupení TJ Lucky Drásov
  • čtverylka koní Kinských
  • ukázka fjordských koní a pushball
  • ukázky využití plemene shetland pony
  • ukázka využití plemene irský cob
  • ukázky paravoltiže a parawesternu
  • ukázka plemen oslů
  • spřežení a dostavník
Místo konání: Pavilon F – kruhovka
09.30 – 11.30 Chovatelské ukázky plemen koní
11.30 – 12.00 Práce s mladým koněm
12.00 – 13.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
13.30 – 14.00 Vožení dětí na koních
14.00 – 14.30 Equipoint – komunikační hra pro diváky
14.30 – 15.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
15.30 – 16.00 Vožení dětí na koních
16.00 – 17.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace

15. 5. 2019 Středa

Místo konání: Pavilon F – kolbiště
09.30 – 10.00 Jezdecký program a ukázky využití koní
10.00 – 10.15 Pohádka
10.15 – 10.40 Štvanci – Výcvik kavalerie C. a K. Huláni
10.40 – 11.30 Jezdecký program a ukázky využití koní
11.30 – 13.00 Chovatelské ukázky plemen koní
13.00 – 14.00 Jezdecký program a ukázky využití koní
14.00 – 14.25 Štvanci – Výcvik kavalerie Československé armády
14.25 – 17.30 Jezdecký program a ukázky využití koní

Ukázky:

  • předvedení klisny Orphée des blins – trojnásobná vítězka Velké pardubické steeplechase crosscountry,
  • Národní hřebčín Kladruby nad Labem – ukázka spřežení a jezdecká ukázka Pas de deux starokladrubských hřebců
  • drezurní ukázka plemene lusitáno – Pavla Rubíčková
  • ukázka soutěže Working Equitation
  • ukázky westernových disciplín - plemena appaloosa, quarter horse, paint horse
  • extreme trail a cowboy race - ukázky soutěží na přírodních překážkách
  • jezdecké ukázky fríských koní
  • jezdecká ukázka koní plemene paso fino colombiano
  • ukázka koní ve volnosti – Kosti a svaly v pohybu
  • vozatajské ukázky - welsh pony, hafling, teplokrevné čtyřspřeží
  • ukázka využití a práce chladnokrevných koní
  • Minihorse - skoková a vozatajská ukázka
  • voltižní vystoupení TJ Lucky Drásov
  • čtverylka koní Kinských
  • ukázka fjordských koní a pushball
  • ukázky využití plemene shetland pony
  • ukázka využití plemene irský cob
  • ukázky paravoltiže a parawesternu
  • ukázka plemen oslů
  • spřežení a dostavník
Místo konání: Pavilon F – kruhovka
09.30 – 11.30 Chovatelské ukázky plemen koní
11.30 – 12.00 Práce s mladým koněm
12.00 – 13.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
13.30 – 14.00 Vožení dětí na koních
14.00 – 14.30 Equipoint – komunikační hra pro diváky
14.30 – 15.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace
15.30 – 16.00 Vožení dětí na koních
16.00 – 17.30 Ukázky péče o koně a hiporehabilitace

Změna programu vyhrazena!

Datum: 25.4.2019 14:15:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2019

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště