Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Představení dalšího vystavovatele veletrhu společnosti CERNIN s.r.o.Cernin s.r.o.

 vývoj - výroba - prodej - servis

krmné vozy – krmné vozy s frézou - samochodné krmné vozy -  mobilní nádrže na naftu – mobilní kompostárny - dezintegrátory pro BPS

zastýlací a krmné lžíce - nesené zastýlací a krmné vozy - hrabla pro úpravu podestýlky 

Od 2. poloviny 90 let vyrábíme v moravskoslezském kraji vertikální krmné míchací vozy a míchací systémy moderní koncepce pro malé i velké chovatele skotu, bezprašné zastýlací vozy, které zastýlají různé druhy materiálů pomocí gumového dopravníku, nesené zastýlací a krmné stroje, kompostárny a bioplynové elektrárny.

Mnohaleté zkušenosti umožňují konstruovat vertikální  krmné  míchací vozy s velkou spolehlivostí, dokonalou přípravou směsné krmné dávky a dlouhou životností. I ve větších chovech dochází k obnově těchto vozů mnohdy až po 10 letech. Ze strany zákazníků je také ceněný dostupný, levný a rychlý servis domácího výrobce.

Vozy mají masivní a odolnou konstrukci a při jejich výrobě se používají velmi kvalitní materiály včetně nerezových ocelí.

V řadě případů se vozy upravují podle konkrétních podmínek a rozšiřuje se jejich funkce např. o možnost zastýlání až do vzdálenosti 20 m, nebo vlastního nakládání hydraulickou rukou, nebo frézou. Nově také nesené systémy na třetím bodě za traktorem, či stroje vhodné na manipulátory.

 Vozy mohou být dodávány od nejjednoduššího provedení bez váhy a dopravníku až po úplné vybavení vyskladňovacím hřeblovým dopravníkem z nerezové oceli a palubní hydraulikou ( tzn. multiplikátor, hydrogenerátor, nádrž, filtr, ovladač a rozvaděč ), která umožňuje nezávislost vozu na hydraulice traktoru, která nebývá zejména u starších typů v dobré kondici.

Volitelným příslušenstvím může být také hydraulické ovládání protinožů, nebo elektronické ovládání všech funkcí, nebo nově i možnost doplnění vakovacího zařízení, které umožńuje vlastní výrobu vaků s kukuřičnou siláží.

Vyráběné velikosti se dnes pohybují od  2 do 60 m3  , přičemž ty větší velikosti nachází uplatnění zejména v bioplynových stanicích.

 Jednošnekové verze vozů se vyrábí do vel. 18 m3 a od 12 m3 je možné dodávat dvoušnekové provedení pro zákazníky, kteří potřebují velký objem v malém prostoru. Míchací vana umožňuje snadné nakládání i velkého množství krmné směsi, aniž by musela být předem upravována.  Vertikálně uspořádaný šnek pro míchání krmiva všeho druhu je opatřen speciálními šavlovitými noži, které zajišťují rychlé pořezání míchaných komponentů a pomocí manipulace s protinoži lze docílit požadovanou délku krmení.

Mezi standartní produkty společnosti se dají počítat už i pojízdné provozní nádrže pro motorovou naftu vel. 5 až 15 tis.l.  Přes vyšší cenu si získaly oblibu pro možnost užívání bez schvalování provozu a uživatelé si  řeší otázku doplňování pohonných hmot v terénu i tzv. neveřejné čerpací stanice pro vlastní potřebu.

Cisternové návěsy mohou vyrábět s povolenou rychlostí do 80 km/hod. 

Toto zařízení má certifikát něm. zkušebny TÜV se všemi protokoly a prohlášení o shodě, které jsou platné pro celou EU. Jedná o návěsné vozidlo a není nutné vést územní řízení, ani žádat nějaká povolení. Je možné dodat i nádrž tzv. bez dopravní způsobilosti jako neveřejnou čerpací stanici.

 

Datum: 16.2.2023 8:05:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště