Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Od klobouků po sedla, od obrázků po knihy

 

Kupte si originální obrázek koně, zajímavou knížku, jezdecké oblečení, nebo třeba sedlo či přívěsný vozík. Přímo v pavilonu F máte příležitost využít nabídku prodejců jezdeckých potřeb i suvenýrů z různých koutů republiky.


Zdroje, sítě, lanka, izolátory a plastové tyčky nabídne na veletrhu i společnost Ketris s.r.o., která  nabízí také potřeby pro koně a jezdce. Na výstavě bude k dostání kolekce jezdeckého oblečení Covalliero, která se pyšní kvalitními výrobky za dobré ceny.

Na své si přijdou i příznivci westernového stylu a módy. Nové vzory klobouků, opaskových spon, šátků, kabátů, obuvi, košil a dalších doplňků přiveze do haly F rodinná firma WESTERN – JAAN manželů Navrátilových. 

Doplňky pro jezdce a koně a veškeré vybavení nabídne návštěvníkům také známá brněnská firma OBLUK. V posledních letech se zaměřuje na široký sortiment pro ježdění westernové a rekreační, včetně sedel a uzdeček, ale v sortimentu najdete i anglickou výstroj a módu. A komu by sortiment na veletrhu nestačil, může se otočit i v kamenné prodejně. Spoluvystavovatelem bude firma Ridever CZ, která nabídne originální kolekce české jezdecké módy na zakázku, včetně výšivek a grafiky.

Na veletrhu si můžete zakoupit také originální podsedlové dečky EQUIMODEL.CZ z malé domácí dílny v Semilech. Jsou ručně vyráběné, barevné, veselé a zpracované tak, aby byly komfortní pro koně a jejich používání jezdce potěšilo a zviditelnilo. Mají anatomický tvar, prodyšnost, sílu, tvarovou stálost, snadno se perou a mají dlouhou trvanlivost díky použití kvalitních českých materiálů. Firma přiveze také háčkované čabraky na uši ze 100% bavlněné příze, tvarově i barevně stabilizované.

Nakladatelství Arcaro a e-shop www.konskeknihy.cz přivezou do Brna několik desítek knižních titulů o koních a jezdeckém sportu, a to včetně momentálně nejprodávanější knihy o koních na českém trhu s názvem Konejšivé signály a řeč těla u koní a novinky od Marka Rashida Cesta k jemnosti. Na své si přijdou zástupci téměř všech disciplín, příznivci přirozené komunikace s koňmi nebo kdokoli, kdo hledá kvalitní poznatky o zdraví a péči o koně. K dostání bude také dotisk amerického bestselleru Osmdesátidolarový šampion Snowman, který nebyl na pultech k dostání více než rok.

Nechsenest.cz je projekt, který si klade za cíl motivovat jezdce ke vzdělávání v duchu klasického ježdění, propagovat tréninkové metody ohleduplné ke koním a inspirovat jezdce, aby na sobě intenzivně pracovali nejen po stránce fyzické, ale i psychické. K tomuto poslání využívá i e-shop,  kde nabízí to nejlepší ze světového jezdeckého vědění a umění. Jezdecké knihy,  výuková DVD i autorské tituly nyní můžete najít i na veletrhu.

Ručně malované kšiltovky, trička, autorská leporela a dekorace, tašky s obrázky, ale také například zdobené placatky přiveze na veletrh malířka Miriam Johanka Štivarová z namaluju.cz. Zdobené placatky se díky svému tvaru vejdou do každé kapsy a při zastávce poskytnou vítaný zdroj vnitřního tepla.

Malířka Marta Mastná z Dašovského mlýna je na veletrhu již poněkolikáté. Malá rodinná firma  začínala s podnikáním v roce 1990. Zpočátku to bylo výhradně portrétování zvířat na zakázku a prodej obrázků na chovatelských akcích, zároveň s účastí na klasických výstavách obrazů. Později se činnost rozrostla o výrobu samolepek, klíčenek a dekorovaných triček. Dnes v sortimentu výtvarnice najdete i samolepky na auta, kreslené samolepky s motivy koní, psů i koček, originální obrazy a autorské šperky.

Na veletrhu budou k vidění i vozíky – značkový přepravník na koně přiveze firma Jiřího Jelínka a přívěsný vozík pro převoz různých nejen koňských potřeb představí společnost Přívěsy Morava.

Datum: 10.5.2019 8:47:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště