Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STROM PRAHA zve všechny zemědělce


Největší výstava živočišné produkce v České republice

Společnost STROM PRAHA zve všechny zemědělce a zájemce o něj na největší přehlídku živočišné produkce v České republice – Národní výstavu hospodářských zvířat, která se bude konat v Brně od 22. do 26. dubna 2023. Naši expozici naleznete jako tradičně, v těsné blízkosti pavilonu P, na volné ploše K004. Mezi vystavovanými stroji nebudou chybět zástupci zemědělské, komunální a zahradní techniky od renomovaných výrobců John Deere, Kramer, Bednar a Pronar.

V čele s novinkou

V rámci naší výstavní plochy o velikosti 460 m2 představíme novinku, traktor John Deere 6R 185 v soupravě s čelním zásobníkem Bednar Ferti-Box a prutovými branami Striegel-Pro. Dalším vystaveným traktorem bude velmi oblíbený John Deere 6120M s čelním nakladačem a lisem John Deere na válcovité balíky.

Řešení pro živočišnou výrobu

Návštěvníci naší plochy se mohou těšit na zástupce sklizňové techniky, a to v podobě samojízdné sklízecí řezačky John Deere 8300i, která bude jako tradičně vybavena polní laboratoří HarvestLab 3000 pro vyhodnocování kvality sklizené hmoty. Nebudou chybět ani zástupci dopravní techniky Pronar, a to konkrétně velkoobjemový návěs na T700M/1 a přepravník dobytka T046H.

Nejmenší z manipulátorů

Manipulační technika Kramer bude nasazena již při pomocných pracích během příprav a dále během celého veletrhu v těsné blízkosti pavilonu F, naproti naší výstavní ploše, na které bude vystaven nejmenší ze zástupců manipulátorů Kramer, a to model KT 144.

Péče o travnaté plochy

Část výstavní plochy bude věnována také strojům pro péči o travnaté plochy. K vidění budou zástupci ručních sekaček SABO, zahradních traktorů řady X300 a vysoce výkonných žacích strojů s nulovým poloměrem otáčení Z-Trak. Mezi dalšími vystavenými stroji se můžete těšit na velmi populární užitkové vozidlo Gator a kompaktní traktory John Deere řady 3. Jako řešení mulčování trvalých travních porostů a nedopasků vystavíme mulčovač Bednar Mulcher MZ 6000.

Po celou dobu výstavy vám budou k dispozici naši obchodní zástupci a odborní konzultanti, kteří rádi zodpoví dotazy nejen ohledně vystavené techniky. Součástí naší prezentace bude také prodej originálních reklamních předmětů John Deere. Těšíme se na Vaši návštěvu na Národní výstavě hospodářských zvířat.

 

Datum: 28.3.2023 9:41:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště