Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

MOSOLUT s.r.o. – podlahové systémy do stájí, chlévů a dalších zemědělských staveb


Jsme český prodejce a realizátor podlahových systémů nejen do zemědělských objektů, ale také průmyslu, skladů garáží a soukromého sektoru. V portfoliu naleznete nejen vysoce kvalitní podlahy, rohože a dlažby, ale i spolehlivé služby. Rádi vám poradí, jak vybrat ten správný typ podlahové krytiny, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a prostorům. Připraví nabídku pro jakoukoliv realizaci projektu, zajistí dodání na místo realizace, nebo díky široké dodavatelské síti zajistí instalaci velkých projektů kdekoliv v Evropě.

Na veletrhu budeme prezentovat zejména tyto produkty:

Venkovní zátěžové rohože INB

Jako výhradní prodejce tohoto typu dlažby v ČR představujeme praktické, zátěžové, plastové rohože INB, které účinně zpevňují půdu v koridorech, u krmidel a před stájemi. A jsou vhodné pro pojezd zemědělské techniky.

INB rohože vynikají vysokou odolností vůči zatížení, je možné je položit svépomocí volně do terénu. To vše bez následného poničení půdy. Jsou ideální i do pronajatých prostor a především účinně bojují proti vzniku hlubokého bahna. Záruka 20 let. Certifikace Modrý Anděl.

Zátěžová stájová deska Mosolut Heavy 132

Zátěžové desky z plastu jsou velmi oblíbenou krytinou ve stájích a zemědělských objektech. Tato podlaha se zámkovým upevněním je praktická do vnitřních prostor stájí a chlévů i ven. Zde oceníte jejich snadnou údržbu, izolační vlastnosti a odolnost vůči zátěži. Desky jsou přizpůsobeny pro bezpečný pohyb zvířat.

Zatravňovací dlažba Mosolut Easygrid

Dlaždice Mosolut Easygrid oceníte pro jejich snadnou instalaci svépomocí. Jsou vysoce odolné, a proto jsou moderním řešením parkovacích míst, často frekventovaných průchodů a chodníků. Na vlastní zahradě ji doceníte nejen na místech, která slouží jako odkládací plochy pro popelnice nebo palivové dříví, ale také v rámci zpevnění ploch mezi záhony. Záruka 20 let.

Další spektrum podlahových systémů našim návštěvníkům představíme přímo veletrhu.

web: www.mosolut.cz
FB: https://www.facebook.com/mosolut
FB pro dlažbu INB: https://www.facebook.com/inb.venkovni.dlazba/

 

Datum: 20.2.2023 8:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště