Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Vzbudí-li ve vás dobře stavěná kráva sympatie, dejte jí hlas!

I vy se můžete zapojit do hlasování v soutěži Miss sympatie a můžete tak zamíchat pořadím v žebříčku nejsympatičtějších krav. Do Brna je přivezli chovatelé na Národní výstavu hospodářských zvířat. Jedna je krásnější, jak druhá a každá má šance zvítězit.

„Soutěž Miss sympatie jsme vymysleli na konci devadesátých let společně s brněnskými veletrhy ještě, když se konaly v Přerově,“ říká Ing. Martin Sedláček, ředitel Profi Press s.r.o. a spoluorganizátor soutěže. „Na výstavách se v aréně předvádí a bonitují zvířata a principem soutěže je zapojení širší veřejnosti, aby si i ona vedle profesionálních bonitérů vyzkoušela hodnocení zvířat a hlasovala pro některou z předváděných dojnic. Dali jsme tak možnost desítkám chovatelů, aby si zvolili dojnici podle svých parametrů. Není to tedy jen o těch sympatiích,“ vysvětluje Martin Sedláček.

Přípravu žádný chovatel nepodceňuje, a tak masérky i lazebníci jsou v maximální pohotovosti. Postoj a chůzi se už učily na domácí půdě, aby si vše vštípily, zvykly si na svého vodiče a na předváděcím molu si již byly jisté. Všechny adeptky jsou ve skvělé kondici, nenechte se tedy ovlivnit jen sympatiemi při přidělování svých hlasů.

Soutěž pořádá vydavatelství ProfiPress s.r.o., které je zaměřené na vydávání odborných časopisů, odborné literatury a specializovaných internetových portálů. Svojí publikační aktivitou zastřešuje obory zemědělské prvovýroby, profesionální zahradnické produkce a floristické tvorby a k portfoliu 14 časopisů patří 2 odborné časopisy pro veterinární lékaře.

Datum: 5.9.2021 15:50:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště