Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

MIKROP ČEBÍN s novými recepturami nejen pro telata

 

Tradiční výrobce minerálně-vitamínové výživy hospodářských zvířat v pavilonu P prezentuje svůj široký sortiment včetně zajímavých novinek. Seznamte se s vylepšenou výživou telat TELMILK, melasovanými minerálními lizy i krmnými doplňky pro koně IREL.


Společnost MIKROP ČEBÍN s 55letou výrobní tradicí je mezi chovateli známá vysokou kvalitou výživových směsí i velkou šíří sortimentu. Svou nabídku zaměřuje na všechny kategorie hospodářských zvířat, především skot, prasata, drůbež, ale také ovce, kozy a ekologické chovy. Nechybí ani tzv. hobby sortiment, kam patří výživa pro koně nebo kompletní směsi pro lesní zvěř. Na letošní ANIMAL TECH přichází se zajímavými novinkami téměř v každé kategorii.

„Jako hlavní novinku letos představujeme řadu mléčných krmných směsí TELMILK s inovovaným složením. Výroba probíhá bez GMO a vychází z posledních výživových trendů s maximálním zastoupením živočišné bílkoviny,“ popisuje Ctibor Zourek, vedoucí obchodu MIKROP ČEBÍN a. s. Receptura mléčných krmných směsí TELMILK využívá vepřové sádlo, které má velmi vysokou stravitelnost. Směsi obsahují Imuno-komplex, tedy vyvážený poměr vitamínů, minerálních látek a probiotik, které napomáhají správné činnosti imunitního systému telat. MIKROP ČEBÍN tradičně dbá na vysokou kvalitou kvalitu vstupních surovin a také doprovodné služby. „Nenabízíme jen produkty, ale i související servis, odborné poradenství, školení zootechniků a ošetřovatelů,“ zdůrazňuje Ctibor Zourek.

Další novinkou je speciální program pro ovce a kozy včetně produktů schválených organizací KEZ pro ekologické chovy. Čebínský výrobce nabízí také inovovanou řadu minerálních lizů pro hospodářská zvířata s přídavkem třtinové melasy. Jak vysvětluje vedoucí obchodu, tyto melasované lizy jsou pro zvířata chutnější, což ve výsledku vede k vyššímu příjmu minerálů. V hobby sortimentu je MIKROP od letošního roku výhradním zástupcem firmy IREL, která dodává krmné doplňky a veterinární kosmetiku pro koně. Doplňky obsahují také ostropestřec mariánský pro zlepšení funkce jater.

„Jsme skoro domácí a vystavovali jsme v Brně každý rok, ale teď se účastníme už jenom v lichých letech, protože nomenklatura krmiv na veletrhu TECHAGRO chybí. Spojení veletrhu ANIMAL TECH s Národní výstavou hospodářských zvířat kvitujeme a předpokládáme, že se tato akce specializovaná na živočišnou výrobu bude dále rozšiřovat,“ říká Ctibor Zourek, který je s letošní návštěvností spokojen: „Vnímáme veletrh hlavně jako společenskou událost a možnost potkat se s našimi zákazníky. Už první den nás potěšilo, kolik veřejnosti přišlo podívat se na zvířata. Zájem o naši prezentaci je tradičně vysoký a v neděli nás navštívili premiér a další významní hosté, což jsme vnímali jako prestižní událost a vyjádření podpory zemědělství.“

Datum: 13.5.2019 15:31:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště