Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

MIKROP ČEBÍN a.s. návrat živočišné výroby na český venkov


MIKROP ČEBÍN a.s. je ryze česká společnost, která se zabývá výrobou premixů a směsí pro výživu všech druhů hospodářských zvířat. V současné době se řadí k nejvýznamnějším českým výrobcům pro krmivářský průmysl. Ve svém portfoliu má široký sortiment produktů pro optimalizaci výkonu bioplynových stanic.

Hrdě naplňuje své poslání nabízet kvalitní výrobky a služby, které podporují soběstačnost ve výrobě potravin, návrat živočišné výroby na český venkov a zabezpečení zdravých potravin. Klienty jsou nejen velkochovatelé, ale i malí farmáři. „Zastupujeme jakékoli minerální směsi pro hospodářská zvířata, pro skot, pro prasata, pro drůbež a máme i sortiment pro hobby program pro chovatele ovcí, koní, holubů, králíků, lesní zvěř, drůbeže a jiných zvířat,“ říká Ing. Lenka Konopčíková, specialistka na výživu skotu. „Sledujeme také zdravotní stav a kondici zvířat a to vše zapadá do systémové výživy,“ doplňuje Ing. Martin Haitl Ph.D., vedoucí prodeje bioplynové stanice.

   

MIKROP ČEBÍN a.s. je česká rodinná firma, která se právem pyšní certifikátem produktů pro ekologické chovy. Kvalita výrobků je založena na zkušenostech, špičkové moderní technologii a technologických postupech.

 

Datum: 8.9.2021 17:13:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště