Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Přírodní látky pro zdravější zvířata. HUMAC Natur AFM usiluje o Zlatou medaili

 

Společnost HUMAC Czech, s.r.o. uvede na veletrhu produkty HUMAC - účinné přírodní látky s vysokou koncentrací huminových kyselin, získané z oxihumolitu-leonarditu bez dalšího chemického zpracování. Tyto přírodní látky se používají na obnovu a zvýšení úrodnosti zemědělské půdy, na snížení používání minerálních hnojiv, pro zdravější hospodářská zvířata bez antibiotik a na ochranu životního prostředí. Společnost přiveze doplňky krmiva a speciální solné lizy pro různé druhy hospodářských zvířat a také přírodní přípravek na podestýlku. S doplňkem do krmiva HUMAC® Natur AFM usilej firma o Zlatou medaili Animal Tech 2019.

HUMAC® Natur AFM je název pro doplněk do krmiva s obsahem přírodních huminových kyselin nad 65 % pro všechny druhy zvířat. Zvyšuje imunitu a zlepšuje zdravotní stav, vyvazuje mykotoxiny a další toxické látky a zároveň účinkuje jako prevence průjmu a metabolických onemocnění.  HUMAC® Natur AFM Liquid ve formě suspenze je určen především pro telata a další zvířata krmená tekutou stravou. Další doplněk do krmiva, HUMAC® Natur AFM Monogastric, má obsah přírodních huminových kyselin nad 57 % a je určen pro monogastrická zvířata, kde nahrazuje použití okyselovadel a působí proti anémii (hlavně u prasat) nebo jako prevence MMA syndromu u prasnic. Pro vysoce produkční dojnice je vhodný doplněk do krmiva s obsahem přírodních huminových kyselin nad 40 % s přídavkem pufrovací látky, pod názvem HUMAC® Natur AFM Pufer. Ten stabilizuje fyziologické pH bachoru i složky mléka a účinkuje jako prevence acidózy a ketózy.  Firma přiveze na veletrh také přírodní přípravek na podestýlku s obsahem přírodních huminových kyselin nad 45 %, který zadržuje a váže emisní plyny, podporuje produkční zdraví a pohodu chovaných zvířat a snižuje výskyt nemocí dýchacího a pohybového aparátu. Jeho název je HUMAC® Welfare.

Třetí sortimentní skupinou budou solné lizy obohacené o přírodní humnové kyseliny a to ve dvou typech. HUMAC® Lisal je cenným zdrojem využitelného sodíku a chlóru, zejména pro hovězí dobytek, koně, ovce, kozy a spárkatou zvěř. HUMAC® Multi Lisal obahuje navíc další důležité prvky (hořčík, mangan, zinek, vápník, kobalt, selen, jód a další). Ty mají velký vliv na růst svalové hmoty, zdravotní stav, zvýšení dojivosti, správné fungování vnitřních orgánů a celkové zlepšení produkčního zdraví zvířat,  zejména u hovězího dobytka a ostatních přežvýkavců.

Další informace jsou na webu: www.humac.cz

Datum: 16.3.2019 8:58:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště