Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

GEA Farm Technologies CZ představí produkty pro robotizované dojení

 

Firma GEA patří mezi přední světové producenty technologií pro potravinářský průmysl. Firma sídlí v Německu a v pobočkách po celém světě zaměstnává kolem 17 000 lidí. Pod značkou Westfalia začala firma v roce 1926 jako jedna z prvních firem na světě s výrobou dojicích zařízení. V dnešní době je celosvětově zhruba čtvrtina mléka produkována a zpracovávána právě na technologiích GEA. Přitom portfolio firmy GEA nezahrnuje pouze technologie pro produkci a zpracování mléka, ale pokrývá téměř veškeré technologie pro potravinářský průmysl – od nápojů přes jídlo až po pečivo.

Návštěvníkům veletrhu Animal Tech bude společnost GEA na stánku v pavilonu P prezentovat technologie pro produkci mléka.

Chovatelé dojného skotu se mohou těšit na tyto exponáty:

Monobox

Jednoboxový dojicí robot firmy GEA vykazuje díky patentovanému nasazovacímu rameni vysokou průchodnost až 70 krav na box.

DairyProQ

Automatizovaná kruhová dojírna s výkonem podle velikosti od 120 do 400 krav za hodinu sestávající z 28 až 80 samostatných robotických dojicích míst.

Apollo

Unikátní dojicí systém Apollo provádí dippování struků po dojení a dezinfekci dojačky mezi dvěma nádoji. To vše zcela automaticky a bez zásahu obsluhy. Jedná se tedy o ideální řešení pro lepší zdravotní stav vemene a vyšší kvalitu mléka.

Firma GEA je rovněž výrobcem víceboxového dojicího robotu MIone, se kterým se dosahuje nejlepšího poměru výkon/pracovní čas. Je vhodný pro stáda o velikosti do 230 krav. Tohoto robota mohli návštěvníci zhlédnout na veletrhu Techagro 2016.

Datum: 7.3.2017 14:04:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště