Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Fotíte rádi? Zúčastněte se fotosoutěže Animal Profi Press Photo


Fotíte rádi? Zúčastněte se fotosoutěže Animal Profi Press Photo

Máte rádi zvířata? Rádi fotíte? Nebo ještě lépe - rádi fotíte zvířata? Pak je tady soutěž právě pro vás! Na veletrhu Animal Tech a Národní výstavě hospodářských zvířat, které se uskuteční v září v Brně, vyhlašuje vydavatelství Profi Press první ročník soutěže Animal Profi Press Photo.

Zaujme vás při procházení mezi kotci nebo při soutěžních přehlídkách nějaké zvíře? Může to být kráva, býk, koza, ovce, kůň….jakékoliv zvíře z více než pěti set, které letos v Brně můžete vidět. Pak neváhejte a stiskněte spoušť svého fotoaparátu nebo displej svého mobilního telefonu. Když se vám fotka povede a odborná porota vás vybere, můžete se těšit na zajímavé ceny od vydavatelství Profi Press, jako jsou mobilní telefon nebo publikace z bohaté nabídky vydavatelství podle vlastního výběru.

A jak tedy na to?

Vyfoťte zajímavou fotku zvířete nebo se zvířetem v rámci veletrhu Animal Tech, který probíhá ve dnech 5.- 8. 9. 2021 a vložte ji do komentáře pod soutěžní příspěvek na FB profilu Profi Press nebo zašlete messengerem na Facebook Profi Press. Soutěžící musí být fanouškem naší facebookové stránky. Nejhezčí fotky zveřejníme a 3 nejlepší oceníme. Soutěž začíná se začátkem výstavy, tedy 5.9. a končí 9. 9. 2021 ve 24:00 hod. Vítěze pak oznámíme na naší stránce.

Více o pravidlech soutěže

Událost Animal Profi Press Photo na FB

 

Datum: 29.8.2021 9:27:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště