Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

FARMSYSTEM krávy udržuje v té nejlepší kondici


Společnost FARMCZSYSTEM, s. r. o. se zaměřuje na inovace, které zvyšují efektivitu zemědělské výroby a současně zkvalitňují péči o zvířata, čímž přispívají k jejich welfare a pomáhají chránit planetu. Jejich výhodou je znalost technologických návazností a propojování všeho potřebného pro farmu do jednoho komplexního systému, což dalo vzniknout i samotnému názvu společnosti FARMSYSTEM.

   

Na veletrhu jejich novinky vždy přitahují velkou pozornost návštěvníků. „Děláme komplexní řešení pro živočišnou výrobu, zabýváme se jak technologiemi, tak každodenními potřebami farmářů. Pokaždé máme na veletrhu relativně hodně novinek, o které mají návštěvníci velký zájem,“ potvrzuje Ing. Vojtěch Zink, Ph.D., jednatel společnosti.

   

Mezi největší zajímavosti patří aktivní podlahy Magellan, které chrání krávám klouby a pomáhá udržovat ve zdravém stavu paznehty a klimatizované vodní matrace. „Tady tato postýlka AquaStar je také unikátní,“ pochvaloval si Vojtěch Zink nabízený produkt, který krávy v extrémních teplotách ochlazuje, takže netrpí tepelným stresem, redukuje otlačeniny a vytváří optimální cirkulaci krve k zajištění dobré dojivosti. Mezi vystavovanými exponáty neunikala pozornosti farmářů ani automatická průchozí vana na koupání paznehtů. Velkou novinkou je také revoluční diagnostika ID 4 Bulk Tank Test, která dokáže odhalit patogenní i nepatogenní rizika ve stádu.

   

 

Datum: 6.9.2021 16:10:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště