Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Divácké soutěže o ceny – s koněm i se psem!


Chcete si vyzkoušet překonávání zajímavých překážek jako závodníci mountain trailu nebo dog trailu? Pak máte jedinečnou příležitost. V neděli 23.4. s vypůjčeným poníkem a v úterý 25.4. s vlastním pejskem na vodítku. A pozor, do soutěží se nominujete přes FB soutěž, stačí správně odpovědět na otázku a být mezi prvními 15. Vstup na veletrh získáte zcela zdarma!


S herečkou Míšou Kuklovou, s poníky, pejsky i traktůrky

Na volné ploše K mezi pavilony vás vždy v 15 hod čekají krátké soutěže, v nichž si můžete nejen vyzkoušet netradiční překážky a houpací lávky, ale také vyhrát ceny od sponzorů – krmiva a pamlsky pro koně Energys od  De Heus, pamlsky pro pejsky i koně Fitmin od Dibaq, ale také tiskárnu od dodavatelů japonských tiskáren OKI,  jezdecké potřeby od firem  Ketris/Obluk nebo unikátní mobilní aplikaci Zvíře plus na rok zdarma. V neděli se zde potkáte s herečkou Míšou Kuklovou a na úterý odpoledne je navíc pro psí návštěvníky připravena Pestaurace pod Fitminu s ochutnávkou dobrot – viz níže. Mountain trailovou dráhu najdete u expozice značky John Deere (STROM Praha), která je také tradičním partnerem soutěží pro jezdce a koně a pro nejmenší diváky přiveze šlapací zelené traktůrky do haly F.

Pestaurace  - První restaurace pro zvířecí mazlíčky

Udělejte radost svému čtyřnohému parťákovi. Dopřejte mu gurmánský zážitek v místě, které je pro psy jako stvořené. V pojízdné Fitmin Pestauraci servírujeme chlupáčům pečlivě sestavená, vyvážená a chutná menu z holistických krmiv Fitmin Purity doplněných o porci masa a čerstvé ovoce a zeleninu. Nechybí ani desert. Přijďte se podívat, jak rychle se po dobrotách z talíře zapráší. Pohled na šťastného psa je zážitek, který se nezapomíná.

 

Datum: 6.4.2023 14:28:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště