Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Díky moderním technologiím postačí jediný dojič i na velké stádo krav!

DeLaval, původem rodinná švédská firma, je současným lídrem na trhu dojících technologií, a to jak  robotických, tak i konvenčních dojení. Letos v Brně na Národní výstavě hospodářských zvířat vystavuje dceřiná společnost DeLaval s.r.o. Praha.

 

„Spolupracujeme s autorizovanými dealerskými organizacemi, kterých je v České republice pět. Mají na starost prodej, servis a udržování technologií,“ upřesnil Ing. Jaromír Bubík, obchodní manažer pražské společnosti. Prozradil také, že na brněnském výstavišti se v jejich expozici můžeme seznámit s řadou žhavých novinek, je však prý těžké nějakou vypíchnout, ale přesto poukázal na analýzu obsahu progesteronu v mléce, se kterou se můžete seznámit přímo na stánku vystavovatele.

 

Návštěvníci si mohou prohlédnout také dipovací rameno, které omezuje nutný počet pracovníků na dojírně. „Současné problémy s pracovními silami vedou k největšímu zájmu o robotická řešení. Díky dipovacímu ramenu postačí jediný dojič i na velké stádo krav,“ potvrdil jeden z přítomných manažerů na stánku společnosti DeLaval s.r.o. Praha, který rozhodně věří, že se díky letošnímu veletrhu zvýší prodeje.

 

 

Datum: 5.9.2021 18:00:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště