Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Český svaz chovatelů masného skotu


Český svaz chovatelů masného skotu sdružuje chovatele všech masných plemen skotu, která jsou v ČR chována. V rámci svazu jsou chovatelé jednotlivých plemen sdruženi do chovatelských klubů, které spolupracují s obdobnými organizacemi chovatelů v zemích původu k nám dovážených zvířat. Svaz je pověřen přímo Ministerstvem zemědělství ČR řízením šlechtitelské práce v chovu masného skotu v rámci celé republiky, takže provádí např. kontrolu užitkovosti ve stádech, zajišťuje kontrolu dědičnosti i hodnocení zevnějšku zvířat, vede plemenné knihy pro jednotlivá plemena masného skotu, apod.

V rámci působení ČSCHMS na Národní výstavě hospodářských zvířat a veletrhu ANIMAL TECH se můžete těšit především na komentované soutěžní přehlídky masných plemen, které budou soudcovat zahraniční bonitéři.

Po celou dobu výstavy bude na stánku realizován prodej steaků, burgerů a dalších výrobků z hovězího masa firmou MITROVSKY. V sobotu 13. 5. bude u haly P lákat kolemjdoucí i vůně masa v podobě již tradičního býka na grilu. 

Více informací o ČSCHMS najdete na www.cschms.cz.

Datum: 10.3.2017 13:51:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště