Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Bio Hydroponic Technology, SE

 

Hydroponický způsob pěstování rostlin je znám již mnoho let. Naše společnost Bio Hydroponic Technology, však jako první přichází s technologií, která umožňuje masové využití tohoto způsobu pěstování rostlin v našem zemědělství. Přinášíme chovatelům možnost krmit zeleným krmivem bez ohledu na roční období. Jinými slovy – 365 dní v roce má chovatel, farmář, zemědělec k dispozici čerstvé zelené krmivo. Na rozdíl od standardního způsobu pěstování obilovin, přináší naše technologie novou kvalitu pěstování krmiva, s neměnnou kvalitou a to vše při úspoře času, úspoře finančních nákladů a bez vlivů okolního prostředí a bez vázanosti na půdu. Aktuálně, v návaznosti na varování před přicházejícím dalším suchem v tomto roce, zdůrazňujeme, že naše technologie pěstování je nezávislá na počasí. Naše technologie nevyužívá  žádné hnojiva, žádné chemické postřiky, a není závislá na kvalitě a složení půdy. Jedinou složkou pro proces klíčení je čistá voda (a světlo).

Co se týká vlastního pěstování v hydroponické jednotce (v hydroponickém kontejneru) - Za 7 dnů po „zasetí“ semen, dosáhne naše hydroponické krmivo vegetačního vrcholu a vypěstovaná rostlina obsahuje nejvyšší možné nutriční hodnoty z celé své fázi růstu. Sedmý den se tedy část (jedna sedmina) krmiva „sklidí“ a znovu se založí semeno nové. Každý den se v kontejneru vyprodukuje cca 450 – 500 kg krmiva. Produkce krmiva je tak kontinuální. Se skvělými výsledky je možné pěstovat v našich hydroponických jednotkách ječmen, oves nebo pšenici. Jelikož rostliny klíčí a rostou v ideálních podmínkách, je jasné že dosahují maximálních hodnot v množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, v energetických hodnotách atd. Díky izolování od okolních vlivů nejsou naše rostliny napadány parazity, nepůsobí na ně žádné povětrnostní podmínky, což znamená, že rostliny netrpí suchem ani mrazem, nepůsobí na ně kyselý déšť, toxicita půdy atd..

Máme pozitivní  zkušenosti a výsledky při krmení koní, hovězího dobytka, ovcí i drůbeže. Vysoké a kvalitní nutriční hodnoty krmiva mají velice pozitivní dopad na zvířata. Například u hovězího dobytka se zvyšuje dojivost a současně obsah tuku v mléce, zvyšuje se kvalita masa, zvířata nabírají hmotnost rychleji. U koní se pak snižuje riziko onemocnění laminitidou, kolikou nebo vředy.

Hydroponické zelené krmivo je vhodné jak pro zvířata na farmách tak pro zvířata pro sportovní účely. Výchozí produkt je čistý a nezávadný a samozřejmě je v EKO a BIO kvalitě. Klíčící proces v pěstitelském modulu je automatizovaný a snadno udržovatelný. Moduly již dokáží fungovat s minimálním podílem lidské práce, s minimální obsluhou a navíc velice ekonomickým způsobem.

www.bhthydro.eu

volná plocha P, stánek 002

 

Datum: 23.4.2019 14:40:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště