Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

ANIMAL TECH
22.-26.4. 2023

Mezinárodní veletrh pro živočišnou výrobu

Agro Trnava s.r.o. - představení firmyFirma Agro Trnava s.r.o. byla založena 12.2. 2010 a převzala všechny obchodní aktivity firmy Milan Rigó. Ta byla na trhu již od 1.3.1999. Zakladatel a majitelam firmy Agro Trnava s.r.o. je Milan Rigó. Dá se tedy říct, že služby těchto firem nabízíme našim zákazníkům již 24 roků.

Během doby podnikání pracovalo ve firmě různé množství zaměstnanců a nabízeli jsme nejprve bazarové zboží, následně nové stroje různých značek do zemědělství, komunálu a stavebnictví. Na všechny stroje jsme zajišťovali dodávku náhradních dílů a servis.

Další činností byl prodej specializované prodejny s mysliveckým zbožím potřebným pro lov i turistiku včetně zbraní a střeliva. V prostorách firmy jsme prodávali i techniku Husqvarna.

V roce 2017 provedl majitel reorganizaci firmy a sortimentu nabízeného zboží a služeb.

Od roku 2020 sídlí naše firma v nové provozovně, kterou jsme vybudovali na adrese Trnava 285.

Opustili jsme obrovský sortimen zboží a nechali jsme si pouze zboží, které sami vyrábíme, nebo u něhož jsme importéři do ČR a spolupracujeme s nimi již dlouhou dobu.

Sortiment nabízeného zboží:

  1. Dusače senáže a siláže – naše vlastní výroba již od roku 2008, prodáváme nejen v ČR, ale i v Evropě a Asii.
  2. Zboží od Rakouské firmy MAMMUT nabízíme již od roku 2006
  3. Dalším zbožím jsou Luční brány od Rakouského výrobce Wölfleder.
  4. Dále jsme již od roku 2012 dovozci štěpkovačů od Italké firmy GL&D. Nabízíme asi 25 modelů štěpkovačů různé konstrukce
  5. Dalším dodavatelem strojů je Rakouská firma Landgut. Dodávají nám rozmetadla umělých hnojiv do zemědělství a interního materiálu k zimní údržbě.
  6. Zůstali jsme, ale i u mysleckých potřeb. Neboť nejen prací živ je člověk. A tak již od roku 2008 jsme importéři luxusních potřeb pro myslivce Italské firmy RISERVA. Toto zboží můžete zakoupit u nás a nebo na www.riserva.cz. Nadále se zabýváme prodejem zbraní, střeliva a ostatních potřeb pro myslivce.

Na závěr použiji slova našeho zákazníka :,,Agro Trnava nemá obrovský sortiment zboží, ale vše co nabízí je velice kvalitní“

A to je náš cíl!

Datum: 21.2.2023 12:46:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé 2021

 

Facebook

Fotogalerie

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště