Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

AGE s.r.o. vašim chovům zajistí jen ty nejlepší životní podmínky


Společnost AGE s.r.o. České Meziříčí vám umí nabídnout řešení na míru, ať už chcete postavit novou halu pro ustájení drůbeže či prasat klidně na zelené louce, nebo zrekonstruovat stávající objekt. Můžete se spolehnout, že vám budou dodány jen kvalitní stájové technologie od předních evropských výrobců.

Žhavou novinku nám představil výkonný ředitel AGE s.r.o. Václav Bouz: „Máme tady upgradovaný počítač, který řídí klima ve stáji. Před dvěma lety jsme za něj dostali zlatou medaili v oboru chovu zvířat,“ pochlubil se zařízením, které již dnes používá o něco lepší algoritmy, ze kterého se stalo ideální pro řízení klimatu ve stáji. „Jsme jediná česká firma, která tento počítač vyrábí a zároveň ho vyvinula,“ ještě dodal.

Společnost AGE, s.r.o. oslovují velkochovatelé i malí farmáři. Ocelové montované haly. „Dokážeme navrhnout optimální velikost haly i optimální velikost farmy. Vše jsme schopní dodat na klíč, to znamená včetně stavebního povolení a následné kolaudace.! My ještě doplňujeme, že nejmenší haly mají kapacitu 10 tisíc kuřat, ty největší 50 tisíc,“ potvrdil Václav Bouz.

Firma nabízí spolu s multifunkčními halami AGE farmářům optimalizované prostředí díky unikátní patentované ventilační jednotce AGE-VENT, která jejich chovům zajistí jen ty nejlepší životní podmínky, čímž umožní zvýšit jejich výkon. Stabilně udržované mikroklima  totiž dokáže výrazně snížit náklady na provoz farmy.  Nedílnou součástí služeb je nejen návrh řešení a projekce pro konkrétní chov, ale i kompletní montáž a následný nonstop servis na všechny nabízené produkty. Disponuje totiž vlastním skladem náhradních dílů a v případě potřeby pohotově dokáže reagovat a vyřešit neočekávaných problémů.

 

Datum: 6.9.2021 13:02:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště