Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Michaela Kuklová usedla po létech na koně a zdolala bez úhony několik překážek


Na Národní výstavu hospodářských zvířat dorazila i herečka a malířka Michaela Kuklová a nebyla zde náhodou. Je totiž od dětství velkou milovnicí zvířat. V Brně však měla ještě jeden speciální úkol, stala se patronkou knihy Gymnastická práce na ruce, která přináší do každodenní rutiny rozmanitost i zábavu v gymnastické průpravě koně. 

„Můj sen od mládí je být u koní a byla jsem u koní pořád. Žiju blízko Mníšku pod Brdy, kde je ráj koňský, tam je spousta stájí a polí s koňmi chovanými venku. Vidím je každý den,“ prozrazuje spokojená herečka, která si vždy přála také mít domeček se zahrádkou, a nakonec se jí splnil i tento sen. Na koni však prý už neseděla několik let, ale i to se na brněnské výstavě hospodářských zvířat změnilo. Michaela usedla na koně a projela pod dozorem středně náročnou stezku, na kterou si rozhodně každý na brněnském výstavišti netroufl.

Michaela je také skvělou malířkou. Maluje nejen portréty, pejsky, kočky, ale samozřejmě také koně. „Ten kůň mi přijde prostě nádherný. Je pro mě inspirací, jako je pro muže žena,“ vyznává se přímo niterně. Talent prý zdědil také syn Roman, ale ten se věnuje spíše stavbám a zajímavým návrhům.

 

Datum: 25.4.2023 12:07:00

Současně také

Mohlo by vás zajímat

Vystavovatelé

 

Facebook

Fotogalerie ANIMAL TECH

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště