Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

You2ber Life
5.11.2016

Setkání You2berů na festivalu In-Joy

Anna Sulc

Anna Sulc je 17letá holka, která ráda tancuje a zpívá. Kromě toho točí videa, ve kterých se věnuje módě nebo kosmetice.

Anna Sulc

Barbora Votíková

Pokud čekáte další dívku, která točí make-up tutoriály, jste na omylu. Bára Votíková se zabývá vtipnými scénkami a sportovní tematikou.

Barbora Votíková

Denča HD

K natáčení videí Denču inspirovali you2beři, které sledovala – například Jirka Král nebo Fallenka. Na rozdíl od mnohých dívčích you2berek ale nedělá videa o nákupech a líčení, ale o hrách – nejčastěji o Minecraftu.

Denča HD

EmperKingVision

Lihn, Huy a Nugy. Tito tři vietnamští you2beři tvoří kanál EmperKingVision, na kterém najdete skity či krátké komediální filmy. Kluci se navíc občas věnují i vaření.

EmperKingVision

Fatty Pillow

Svou kariéru na YouTube rozjel na kanálu Tlustej Kárl, kde se věnoval hudební produkci. Později rozjel svůj kanál FattyPillowTV, který má v současnosti více než čtyři sta tisíc odběrateů.

Fatty Pillow

Fayne

Fayne je you2ber, který vás pobaví. Má trochu jiný humor a baví ho dělat si srandu především ze sebe. Na jeho kanálu nechybí různé challange a tagy.

Fayne

Gabrielle Clement

Gabrielle Clement je Brňanka, která se proslavila v soutěži Šéfík internetu. Natáčí hlavně skeče a svým humorem si získala už téměř padesát tisíc odběratelů.

Gabrielle Clement

Gabrielle Hecl

Ze života Gabči. Tak svůj kanál popisuje mladá you2berka Gabrielle Hecl. Svým téměř dvěma stovkám tisíc odběratelů pravidelně přináší pohled do svého soukromí.

Gabrielle Hecl

House

House je specialista na Minecraft, o kterém natočil už více než stovku videí. O jeho popularitě svědčí to, že má na YouTube více než půl milionu odběratelů.

House

Jmenuju se Martin

Martin Carev začal se svým kanálem Jmenuju se Martin teprve v březnu 2014. I přesto se už stačil vyšvihnout mezi přední české you2bery a získat více než 300 000 odběratelů. V roce 2015 navíc obsadil broznovou pozici v anketě Bloger roku.

Jmenuju se Martin

Kovy – Gameballcz

Hned dva kanály má mladík, který si říká Kovy. Na svém hlavním – Gameballcz – zveřejňuje herní videa a parodie. Mezi velmi populární videa na tomto kanálu patří série Šokující hudební klipy.

Kovy – Gameballcz

Makyna016

Spoustu kosmetických a fashion tipů má na svém kanálu Makyna. Naučí vás, jak se krásně nalíčit i co si koupit na sebe.

Makyna016

MarweX

Teprve šestnáctiletý herní you2ber se na svém kanálu věnuje převážně Minecraftu. Jeho videa odebírá už více než 200 tisíc lidí.

MarweX

Metadon

Olda Florian alias Metadon je starším bratrem Mishy, kterému také píše písničky. Kromě toho skládá hudbu i pro svůj vlastní kanál.

Metadon

Misha / Mishovy šílenosti

I přesto, že mu ještě nebylo 10 let, boduje brněnský you2ber Misha i daleko za hranicemi naší republiky. Proslavil se hlavně svým Pokémon Go songem, který nasdílel i jeden z nejlepších světových you2berů PewDiePie.

Misha / Mishovy šílenosti

Pavel „Herdyn“ Mikeš

Herdyn není jen populární gamingový you2ber, ale také skvělý hráč. V letech 2012 a 2013 totiž získal titul mistra České republiky v League of Legends.

Pavel „Herdyn“ Mikeš

PedrosGame

Na sraz you2berů opět dorazí Perdo, který je expert na hry. Pravidelně točí o Minecraftu nebo Sims 4.

PedrosGame

Peťan

Tento herní you2ber získal v roce 2014 ocenění za nejoriginálnější Minecraft video pro rok 2014. Kromě toho se věnuje také hrám, jako je Vietcong nebo Mafia.

Peťan

Porty

Porty je herní you2ber, který se věnuje hrám, jako jsou GTA V nebo Garry’s Mod. Nechybí ani Minecraft. Na jeho kanálu najdete návody i let’s play videa.

Porty

Vendali

Minecraft, jak ho ještě neznáte. To je věta, která vystihuje Vendaliho kanál. Kromě Minecraft miniher na něm najdete spoustu adventure map, módů a jiných vychytávek právě z této hry.

Vendali

Veronika Spurná

Veronika se do povědomí veřejnosti dostala svou účastí v soutěži Československá SuperStar či hudební skupině 5Angels. Kromě toho si zahrála i v několika filmech či seriálech.

Veronika Spurná

Mohlo by Vás zajímat

Video

Současně také

SPORT Life
4.-6.11. 2016


Dance Life Expo
4.-6.11. 2016


IN-JOY
4.-6.11. 2016


 

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště