Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

You2ber Life
5.11.2016

Setkání You2berů na festivalu In-Joy

S VIP vstupenkou se zúčastníte autogramiády a focení s youtubery

 

Program s youtubery na letošním festivalu bude určitě vrcholem sobotního programu, pro mnohé vrcholem víkendu, pro někoho nejlepším okamžikem měsíce a pro jiné bude v této chvíli už po Vánocích. Klidně si ale vezměte kapříka s bramborovým salátem s sebou na výstaviště a iluzi Vánoc nic chybět nebude. Důležitější je si říct, jak bude zhruba vypadat program a co je třeba vědět k rozhodnutí, jakou si koupit vstupenku.

Vstupenka za 130 korun

Základní vstupenka stojí 130 korun (při nákupu přes web, na místě 200 korun), tuto cenu také platíte, pokud vám není ještě 15 let. S touto vstupenkou se můžete zúčastnit celého dopoledního programu s youtubery a flash mobu. Bude to vypadat následovně:

V 10 hodin začneme na stage v pavilonu C zhruba hodinovým blokem se všemi přítomnými youtubery – představení, soutěže, hry a podobně. Kolem dvanácté se přesuneme do pavilonu B na show stage, kde se budeme věnovat projektu Šéfík internetu za přítomnosti finalistů Šéfíka, moderátora a hlavně FATTYHO!!! V plánu je naprosto speciální show, soutěž a Tin Can Challenge. Kolem půl jedné začnou přípravy na flash mob s youtubery, navíc s Ondřejem Sokolem, Jakubem Kohákem a Lukášem Pavláskem. Tohle si užijete zhruba do dvou hodin a právě flash mob je něco zcela jiného, než znáte z jiných youtuberských akcí. Pokud máte vstupenku za 130 korun, tady váš program s youtubery končí.

Vstupenka za 490 korun - You2ber VIP

VIP youtuberská vstupenka stojí 490 korun (přes web v akci), pak 590 – přes web po vyprodání těch o stovku levnějších, na místě pak 790 korun. Pokud s sebou mrsknete, tak můžete ušetřit tři stovky. S touto vstupenkou se dostanete do blízkosti všech youtuberů v trochu komornější atmosféře si je všechny pořádně užijete. Vše pouze pro držitele You2ber VIP vstupenky začíná v 15 hodin a bude se odehrávat v pavilonu E ve VIP zóně.

Herní hodinka

S touto vstupenkou můžete samozřejmě absolvovat celý dopolední program včetně flash mobu. Pak se tedy ve tři hodiny sejdeme v Éčku a začínáme herní hodinkou. Čekají vás 4 challengeBlindfolded make-up challenge, Head’s up challenge, Never Have I Ever, Would You Rather. V těchto soutěžích si youtubeři vyberou 3 holky a 3 kluky, kteří se zúčastní tohoto programu přímo na jevišti, dostanou se do videa You2ber Life a možná i do youtuberského videa – to záleží, jak se youtubeři na místě rozhodnou.Youtubeři budou soutěžit mezi sebou, vy tomu svému můžete fandit – a my i oni na to spoléháme!

Diskuze s youtubery

Po šestnácté hodině začne diskuze se všemi youtubery na témata, která každého zajímají – jak si založit kanál, co vede k úspěchu, jaké technologie používat a podobně. Fanoušci – držitelé VIP vstupenky – mohou klást dotazy.

Autogramiáda a focení

Po skončení diskuze začne focení a autogramiáda. Každý youtuber bude fanouškům k dispozici ve své kóji a vy si je bude postupně obcházet, fotit se s nimi a získávat autogramy. Tato část programu bude trvat tak dlouho, jak bude třeba. Mezitím začne v pavilonu E PRIGL HALL, takže pokud budete mít už youtuberů dost, můžete se přesunout na tuhle akci. Vstupenka stojí normálně 200 korun, čili tady šetříte další dvě stovky, protože jako držitelé You2ber VIP vstupenky máte vstupné na sobotní PRIGL HALL v ceně. S You2ber VIP vstupenkou tedy strávíte s youtubery celý den, dozvíte se leccos zajímavého a pak se můžete bavit až do noci.

Koupit You2ber VIP vstupenku předem se vyplatí - a hodně :-)

Rozhodně se vyplatí koupit si VIP předem. Dobře se prodávají a brzy už budou o stovku dražší. Stovka ale nikoho nezabije. Horší případ by nastal, kdybyste se rozhodli, že VIP vstupenku koupíte na místě. Když to uděláte u pokladny, zaplatíte 790 korun. Když to uděláte tak, že napřed koupíte vstupenku za 130 korun na webu, a pak se rozhodnete na místě v pavilonu E, zaplatíte dalších 790 korun. Pokud si i běžnou vstupenku koupíte na místě za 200 korun a pak se rozhodnete koupit ještě VIP vstupenku, celá akce celkem za 990 korun, což je dvojnásobek toho, co utratíte při včasném nákupu na webu. My vás ale ujišťujeme, že i za 990 korun se to vyplatí :-), současně však doporučujeme, abyste půlku z té tisícovky včasným nákupem ušetřili a zbude vám spousta peněz například na naše výborné stánkové občerstvení nebo na trička, náramky a další cool věcičky s motivy youtuberů.

Ke vstupu do You2ber VIP zóny slouží pouze You2ber VIP vstupenka. Jakékoliv jiné vstupenky nejsou při vstupu do You2ber VIP zóny akceptovány.

Jak koupit You2ber VIP vstupenku na etickets.bvv.cz

Při nákupu vstupenky na etickets.bvv.cz zvolte nejprve "SPORT Life - Dance Life Expo - InJoy - You2ber Life", pak klikněte na tlačítko "Nákup/registrace vstupenky", pak v poli "Změnit typ" zvolte "You2ber VIP 5.11.2016". Následně vpravo dole modrým tlačítkem přejděte na další krok a pokračujte v nákupu zvolením způsobu platby a dalšími kroky.

Pojďme si tedy shrnout, co v jednotlivých vstupenkách získáte

Vstupenka KLASIK
(za 130 Kč on-line / 200 Kč na místě)
Vstupenka VIP
(za 490 Kč v on-line akci / 790 Kč na místě)
 • Vstup na Festival sportu, tance a zábavy
 • Představení všech youtuberů
 • Show s finalisty soutěže Šéfík internetu a FattyPillowem
 • Flash mob s youtubery, Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem
 • Vstup na Festival sportu, tance a zábavy
 • Představení všech youtuberů
 • Show s finalisty soutěže Šéfík internetu a FattyPillowem
 • Flash mob s youtubery, Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem
 • Soutěže s youtubery
 • Diskuze se všemi youtubery na téma Jak si založit vlastní kanál a být úspěšný na YouTube
 • Osobní setkání s youtubery
 • Autogramiáda
 • Focení
 • PRIGL HALL párty

Vstupenky zakoupíte na etickets.bvv.cz

 • Vyberte veletrhy s logem You2ber Life a typ vstupenky VIP nebo Klasik

www.procvicovanicestiny.cz

Mohlo by Vás zajímat

Video

Současně také

SPORT Life
4.-6.11. 2016


Dance Life Expo
4.-6.11. 2016


IN-JOY
4.-6.11. 2016


 

Caravaning Brno
3.-6.11. 2016


GAUDEAMUS
1.-4.11. 2016

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště