Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
18.-21.10. 2011

Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

TWIN

Pohodové otevírání dveří či oken při příjemném stisku a přitom lahodící oku- to je široká nabídka společnosti Twin.

Lidé, kteří si kupují kování TWIN, si velmi často sjednocují design interiéru díky široké nabídce kování pro dveře a okna v jednotném provedení zvoleného designu. Se značkou kování TWIN každý dostává možnost vybudovat si své vlastní ojedinělé dílo, které dotváří krásu interiérů.

Společnost Twin nabízí  designové modely od předních světových designerů a zároveň  i léty prověřené  a osvědčené tvary. Kvalitní funkčnost, zejména snadné otevírání dveří je se značkou TWIN samozřejmostí.  Se značkou TWIN  otevřete potichu posuvné dveře, díky kvalitnímu mechanismu kolejnic. Okusíte spolehlivý chod dveří při minimálním narušení designu interiéru při použití nabízených komponentů pro výrobu dveří- dveřních závěsů, zavíračů …Zažijete skutečný komfort při použití dveřních doplňků.

Kování TWIN se postará i o bezpečí Vašeho domova. Bezpečnostní kování TWIN vyrobené tak, že odpovídá náročným zkouškám certifikačních úřadů, získalo certifikaci zabezpečení třetí třídy, proto odolává a zamezuje překonání vstupních dveří vašeho nedotknutelného domova nepovolanou osobou nebo přímo zlodějem. Dbejte na ochranu svého domova, soukromí a majetku, kování TWIN vám to umožňuje.

Pokud hledáte dokonalý design, kvalitu, spolehlivosti, pohodlí a dlouhodobou užitnou hodnotu, vítejte na internetových stránkách www.twin.cz.

Originální a stylové tvary klik v neobyčejně příznivých cenových hladinách? Pak věnujte pozornost nabídce značky TWIN LEKO. Tvary, které vytvářejí dojem luxusu a výlučnosti, jsou nyní dostupné pro každého. Více najdete na internetových stránkách   www.twinleko.cz.

Neváhejte  a staňte se při používání kování TWIN spokojeným a bezstarostným při každém pohybu dveří!

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště