Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
18.-21.10. 2011

Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

Blum s.r.o.: Váš údiv vyvolá strhující způsob otvírání výsuvu pro odpad

Elektrický způsob otvírání SERVO-DRIVE uno zajistí v kuchyni ještě více komfortu zejména při třídění odpadu. Obsluhovat elektrický způsob otvírání je hračka, se kterou si poradí i každé malé dítě. Můžete si jej koupit i jako individuální sadu.

Máte právě obě ruce plné či mokré a výsuv pro odpad je zavřený – kdopak by takovou situaci z každodenního života v kuchyni neznal? Společnost Blum, která se specializuje na kování, poskytuje prostřednictvím SERVO-DRIVE uno skvělé řešení: stačí kratičce ťuknout na čílko nábytku – můžete i bokem, kolenem nebo nohou – a výsuv pro odpad se otevře jako mávnutím kouzelného proutku sám od sebe. Protože právě tenhle výsuv se otvírá a zavírá nejčastěji, doporučuje firma Blum využívat v této oblasti standardně SERVO-DRIVE uno. Montáž tohoto nového řešení je nanejvýš pohodlná, Vy jej můžete zakoupit jako předmontovanou kompletní sadu pro stojící koše na tříděný odpad. Podobné řešení existuje rovněž pro zavěšené koše na tříděný odpad, aby se výsuvy otvíraly spolehlivě a komfortně. Měkké a tiché zavírání zajistí osvědčená funkce tlumení BLUMOTION.

Individuální sadu namontujete úplně snadno
Sada zahrnuje předmontovanou pohonnou jednotku SERVO-DRIVE, která se skládá z pohonného modulu plus držák pohonné jednotky, ochranný obal proti kapající vodě a napájecí zdroj se zástrčkou, včetně kabelu. Přiložená montážní pomůcka zajistí montáž lehce a snadno. Elektrický způsob otvírání SERVO-DRIVE uno firmy Blum zajistí, aby se čílka nábytku s úchytkou nebo i bez ní otvírala bezpečně a pohodlně – a to nejen v kuchyni, nýbrž také v ostatních místnostech Vašeho bytu.

Upozornění: technické detaily na adrese www.blum.cz (skupina výrobků: (výsuv pro odpad, SERVO-DRIVE) nebo http://servodrive.blum.com/uno/cs

Výrazné zvýšení komfortu – díky SERVO-DRIVE uno firmy Blum se výsuv pro odpad otvírá téměř jakoby sám od sebe.

 

Montáž obratem ruky – a to i dodatečně: elektrický způsob otvírání SERVO-DRIVE uno 

Veškeré komponenty pro komfortní řešení výsuvu pro odpad jsou prakticky zabaleny v jedné kompletní sadě.

WOOD-TEC 2011

Facebook

Vybíráme z firem

 

Mohlo by vás zajímat

Video

Fotogalerie


Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště