Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
18.-21.10. 2011

Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

TEKMA přijede se širokou nabídkou novinek,
chce zaujmout i menší výrobce nábytku

 

Největším tahákem v expozici firmy TEKMA spol. s.r.o. bude vertikální CNC vrtačka BIESSE model SKIPPER V31, která bude mít na veletrhu WOOD-TEC v pavilonu P (st. 82) českou premiéru. Jedná se nejmenší automatický vrtací stroj ve výrobní řadě BIESSE určený zejména pro menší a střední zákazníky, kteří chtějí zproduktivnit vrtací operace při výrobě nábytku. Stroj umožňuje také drážkovací operace pilkou a je vybaven i frézovací jednotkou pro jednoduché frézovací operace. „V současné době, kdy stále více výrobců hledá možnosti snížení energetických nároků při výrobě na standardních horizontálních CNC centrech, se tento model jeví jako velmi zajímavá alternativa pro technologické operace výroby nábytkových korpusů,“ uvedl Ing. Stanislav Beran, obchodní zástupce společnosti.

Zákazníci budou mít možnost shlédnout v chodu i novou generaci automatických nářezových pil SELCO model SEKTOR 450. Jsou k dispozici již plně konfigurovatelné se všemi opcemi, a tím umožní klientovi zakoupit variantu stroje, kterou skutečně potřebuje. Poprvé v České republice bude k vidění i automatická olepovačka nejvyšší řady na polodrážky dveří STREAM SOFT.

„WOOD-TEC je nejvýznamnější veletržní akcí v našem oboru jednou za dva roky a představuje příležitost pro nás i pro naše dodavatele předvést špičkové technologie. V současné době se chceme blíže představit i menším a středním firmám, které tvoří páteř výrobců nábytku a stavebně truhlářských výrobků v ČR. Zde máme velké mezery díky orientaci v minulosti pouze na velké výrobce na trhu, a nyní i portfolio vystavovaných strojů a technologií lépe odpovídá potřebám této cílové skupiny. Chceme být viděni a zaujmout. Samozřejmě se těšíme na  příjemné setkání s našimi přáteli a zákazníky přímo na výstavišti. Pokud to všechno ještě podložíme obchodním úspěchem v podobě prodaných strojů přímo během konání veletrhu budeme maximálně spokojeni,“ řekl Ing. Beran. 

TEKMA představí v Brně mj. řadu dřevoobráběcích strojů od italského výrobce BIESSE GROUP. Jde zejména o představitele střední kategorie nejpoužívanějších strojů – obráběcí centrum nové generace ROVER A-S 1332, dále automatickou olepovačku hran AKRON 440 HDI, korpusový lis na nábytek COSMO nebo vrtací automat EKO 902 ve formě uceleného výrobního uzlu. Od předního italského výrobce širokopásových brusek COSTA LEVIGATRICI budou k vidění dva modely brusek, model SK 5 a S7 s jednotkou příčného broušení. Oblast tradičních truhlářských strojů budou zastupovat stroje od italského výrobce PAOLONI.

TEKMA spol. s r.o. je plně soukromou společností, která působí na trhu v ČR a SR od roku 2004. Specializuje se na obchodní a servisní činnost významných italských výrobců dřevoobráběcích technologií, zejména BIESSE GROUP, dále z oblasti povrchové úpravy CEFLA FINISHING, broušení COSTA LEVIGATRICI, tradiční stroje PAOLONI a jiných. Za relativně krátkou dobu své činnosti na trhu si společnost vybudovala funkční strukturu prodejních a servisních služeb pro koncové zákazníky s vlastními zaměstnanci. Poradenskou a servisní činnost zajišťují pracovníci ve střediscích v Brně a ve slovenské Bytči. 

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště