Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
18.-21.10. 2011

Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

Eurotooling předvede na veletrhu WOOD-TEC
nové briketovací lisy i drtiče

Briketovací lis Gross GmbH představí jako novinku na veletrhu WOOD-TEC firma Eurotooling s.r.o. Jedná se o velmi účelný a universální lis jak na dřevěné piliny, tak i na papír a biomateriály. Je vybaven řídící jednotkou, která zajišťuje kvalitní lisování stejně dlouhých briket, každá briketa je stejná a není potřeba žádné řezací zařízení na přesnou délku briket. Správnou činnost stroje kontrolují elektronická čidla a senzory.  

V expozici  bude předveden také lis Genius 2/60, jenž při malém výkonu, pouze 5,5 kW,  zajišťuje vysoký lisovací výkon (cca. 40-70 kg/h) a kvalitu briket (o průměru 60 mm). Lis Genius 2/60 je vybaven automatickou kontrolou koncových poloh pístů, bezpečnostním snímačem pro teplotu oleje, má velký zásobník na materiál (0,9 m3) apod.

Společnost Eurotooling bude na veletrhu WOOD-TEC prezentovat také stroje na zpracování  dřevního odpadu (drtiče Gross GmbH),  CNC ostřící stroj pro automatické ostření pilových kotoučů a briketovací lisy od firem  Gross GmbH a Ecomec-POR. Eurotooling se zabývá dodávkou dřevoobráběcích strojů pro truhláře a strojů na zpracování odpadu (papír, karton, plasty atd.) Ve své nabídce  má také olepovací stroje pro truhláře, drtiče na různý odpad i ostřící stroje. Součástí sortimentu jsou též speciální průmyslové nože právě do drtičů i jiných strojů, kde se nože využívají. 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště