Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

WOOD-TEC
18.-21.10. 2011

Mezinárodní veletrh strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující průmysl

Dřevařský magazín představí na veletrhu nový portál

Na letošním veletrhu WOOD-TEC 2011 představí Dřevařský magazín nový projekt – portál www.drevmag.com, který se již během svého zkušebního provozu od května letošního roku stal nejaktualizovanějším informačním a zpravodajským portálem pro dřevařskou a nábytkářskou výrobu.

Každý, kdo se profesionálně zabývá problematikou zpracování dřeva a výrobou nábytku – ať již v rovině praktické či teoretické, a udržuje si informační přehled v oboru, zná Dřevařský magazín. Jde o přední a v odborných kruzích respektovaný odborný časopis pro podporu dřevařské, truhlářské a nábytkářské výroby a zároveň jediný svého druhu distribuovaný v České a Slovenské republice od roku 2000. O náplň časopisu, který vychází současně v tištěné a internetové podobě, se stará tým odborných redaktorů a externích spolupracovníků z bývalých Truhlářských listů a Stolařského magazínu. Cílenou distribucí do firem pokrývá celý náš segment na trzích obou republik od pilařů přes tesaře, truhláře, řezbáře, bednáře, výrobce oken, dveří, schodišť i dřevostaveb až po nábytkáře a čalouníky včetně architektů a bytových návrhářů. Pravidelně ho dostávají také všechny odborné školy, vyučující dřevařské a nábytkářské obory.

Dřevařský magazín je dlouholetým a stabilním inzertním partnerem nejvýznamnějších prodejců strojů, nástrojů, zařízení a materiálů pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl, mediálním partnerem mezinárodních odborných veletrhů WOOD-TEC a LIGNUMEXPO, hlavním informačním partnerem největších profesních sdružení, odborných škol a institucí v ČR a SR.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště