Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Moravskoslezská národní výstava psů
29.-30.9. 2012

jiný organizátor V areálu BVV Výstava
Moravskoslezská národní výstava psů visual

Profil:

Ve dnech 29.-30. září 2012 se koná v areálu brněnského výstaviště Moravskoslezská národní výstava psů. Přehlídka více než 2000 psů všech plemen bude probíhat v pavilonu B a na přilehlých volných plochách. Organizátorem výstavy je Českomoravská kynologická jednota Praha.

V sobotu budou vystavována lovecká plemena, pastevecká plemena, chrti a německý ovčák, dále česká národní plemena, v neděli ostatní služební plemena, dogovitá, severská a společenská  plemena. Dopolední soutěže probíhají od 9,30 – 14 hodin v pavilonu B a na volné ploše. Od 14,30 hod. v pav. B budou probíhat finále soutěže Mladý vystavovatel, Nejkrásnější pár psů, Nejlepší chovatelská skupina, Nejlepší veterán, Juniorský vítěz dne, dále se představí vítězové plemen z dopoledních soutěží, kteří budou soutěžit o nejkrásnějšího psa dne, v neděli bude vybrán mezi vítězem soboty a neděle nejlepší mladý pes  a vítěz celé výstavy.

Veletrhy Brno, a.s. organizují souběžně prodejní výstavu krmiv a chovatelských potřeb. Zveme všechny návštěvníky k výhodnému nákupu v prostorách pavilonu B a na přilehlých volných plochách.

  • Termín konání: 29.-30.9. 2012
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: jiný organizátor

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště