Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

INTERCANIS
21.-22.6. 2014

Mezinárodní výstava psů

jiný organizátor V areálu BVV Jednička v oboru v ČR Výstava
INTERCANIS visual

Profil:

Ve dnech 21.-22. června 2014 se koná  48. ročník Mezinárodní výstavy psů všech plemen INTERCANIS - CACIB FCI. Organizátorem této výstavy je Českomoravská kynologická jednota Praha.

V pavilonu B budou v sobotu vystavována lovecká plemena, pastevecká plemena a národní plemena, dosud neuznaná Mezinárodní kynologickou federací. V neděli chrti a ostatní plemena. Vstup pro veřejnost  od 8.00 hod. do 16.00 hod., cena celodenní vstupenky 100,- Kč, zlevněná 50,- Kč, pes (který není účastníkem výstavy) zdarma.  Vstup pro pěší branou č. 1 a rampou u brány č. 4, vjezd do areálu branou č. 8 - celodenní parkovné 180,- Kč. (mapa zde)

* V roce 2013 Intercanis, včetně Mezinárodní výstavy chovatelských potřeb PROPET a Národní výstavy hospodářských zvířat, navštívilo 44 055 osob.

  • Podtitul: Mezinárodní výstava psů
  • Termín konání: 21.-22.6. 2014
  • Místo konání: Výstaviště Brno
  • Pořadatel: jiný organizátor
  • Pozice veletrhu: Jednička v oboru v ČR
  • Statistika za rok: 2013
  • Počet návštěvníků: 44055

INTERCANIS - mezinárodní výstava psů v Brně

Vážení vystavovatelé,
dovolujeme si Vás pozvat k účasti na Mezinárodní výstavě psů INTERCANIS, která se bude konat v areálu brněnského výstaviště ve dnech 21. – 22. června 2014.

Po oba dny výstavy budou probíhat finále soutěže Mladý vystavovatel, Nejkrásnější pár psů, Nejlepší chovatelská skupina, Nejlepší veterán, Nejlepší dorost, Nejlepší mladý, dále se představí vítězové plemen z dopoledních soutěží, kteří budou soutěžit o Nejkrásnějšího psa dne, v neděli o Nejkrásnějšího psa výstavy.

Činnosti související s organizací výstavy psů zajišťuje Českomoravská kynologická jednota Praha.

Společnost Veletrhy Brno, a.s. organizuje v době konání výstavy psů na kryté (vnitřní) ploše a přilehlých volných (venkovních) plochách možnost prezentace a prodeje chovatelských potřeb a krmiv.

Tešíme se na Vaši účast.

Eva Tomášková, manažerka projektu
Mgr. Jan Kuběna, ředitel projektu


Bližší informace k organizaci soutěží psů naleznete na www.intercanis.cz.


Přihláška pro prodejce chovatelských potřeb

Formulář k objednání prodejní plochy:

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště