Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Volná místa

Telefonní technik a administrátor

Do našeho týmu hledáme aktuálně samostatného kolegu / kolegyni na obchodní pozici, který se bude podílet na obchodním rozvoji nově vzniklých projektů.

Náplň práce:

  • administrace a běžná údržba telefonní ústředny ERICSSON MD 110
  • ranžírování telefonních linek (instalace, překládky)
  • údržba a administrace telefonů DECT (změna čísla, výměna vadných přístrojů)
  • opravy, instalace, překládky telefonních linek v areálu výstaviště
  • programování a nastavení digitálních a clip telefonů
  • administrace evidence mobilních telefonů a smluv k datovým a hlasovým službám
  • konfigurace mobilních telefonů (pošta, aplikace, telefonní seznamy - převody z jiných telefonů)
  • komunikace s techniky operátorů, komunikace se zákazníky

Profil uchazeče:

  • min. výuční list, zaměření na telekomunikace
  • osvědčení dle vyhlášky ČÚBP 50/1978
  • praxe v oblasti telekomunikací min. 10 let
  • znalost prostředí telefonní ústředny MD 110 ERICSSON výhodou
  • znalost prostředí Android, iOS, Nokia
  • zkušenosti s audio - video technikou pro ozvučování akcí výhodou
  • zkušenosti s instalacemi WIFI, internetu a ADSL výhodou
  • samostatnost, spolehlivost
  • pečlivost, zodpovědný přístup
  • vstřícnost, ochota ke spolupráci, slušné vystupování
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • systém zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na sport, kulturu, dovolenou atd.)
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost dalšího rozvoje a profesního růstu

Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor lidských zdrojů
Výstaviště 1, Brno, 647 00
Fax: 541 152 655
Email: kariera@bvv.cz

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti Veletrhy Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Video - O nás (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště