Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Volná místa

Produkční - technik

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • realizace a organizační zajištění nových a stávajících veletržních projektů v areálu BVV a v zahraničí
  • komunikace s německy a anglicky hovořícím obchodním týmem pobočky v Düsseldorfu
  • příjem podkladů k výstavbě veletržních expozic a jejich zpracování
  • komunikace s dodavateli, zadání výroby, řízení montáže a demontáže
  • kontrola kvality výstavby v zahraničí
  • péče o zákazníka, předání expozic zákazníkům
  • koordinace logistiky a skladového hospodářství v pobočce Düsseldorf
  • vyúčtování, fakturace a reklamační řízení
  • spolupráce s interními odbornými útvary společnosti

Profil uchazeče:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti obchodu min. 2 roky, zkušenost s výstavnictvím a technické zaměření výhodou
  • komunikační schopnosti, schopnost samostatného jednání se zákazníkem
  • vysoká orientace na výsledky, orientace na zákazníka
  • velmi dobré organizační schopnosti, samostatnost
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • flexibilita a pozitivní přístup
  • ochota učit se novým věcem
  • iniciativa, otevřenost novým nápadům
  • orientace na tým a týmovou spolupráci
  • odolnost vůči stresu
  • aktivní znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ nebo NJ)
  • dobrá znalost MS Office
  • ŘP, aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost odborného rozvoje a profesního růstu
  • práce v přátelském kolektivu
  • nástup možný ihned

Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor lidských zdrojů
Výstaviště 1, Brno, 647 00
Fax: 541 152 655
Email: kariera@bvv.cz

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti Veletrhy Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Video - O nás (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště