Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Volná místa

Controller pro pobočku Düsseldorf

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Náplň práce:

  • nastavení a kontrola dodržování procesů mateřské firmy na pobočce v Düsseldorfu
  • odpovědnost za controlling projektů provozovny Düsseldorf
  • kontrola nastavení a správa procesů společnosti
  • pravidelný reporting pro vedení společnosti, adhoc analýzy
  • kooperace a asistence s ostatními členy týmu v Düsseldorfu i v Brně
  • pracoviště Messe Düsseldorf a Výstaviště Brno (50 / 50)

Profil uchazeče:

  • min. VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
  • praxe v oblasti controllingu min. 5 let, zkušenosti s procesním řízením
  • velmi dobré znalosti z ekonomiky a controllingu
  • manažerské dovednosti, zkušenost s řízením projektů
  • vysoká orientace na výsledky, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • zodpovědný přístup
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • analytické schopnosti, logické myšlení
  • prezentační a komunikační dovednosti
  • vyjednávací dovednosti, jednaní s lidmi
  • uživatelská znalost MS Office, Excel na velmi dobré úrovni, znalost SAP výhodou
  • výborná znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost rozvoje a profesionálního růstu
  • práce v přátelském kolektivu

Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor lidských zdrojů
Výstaviště 1, Brno, 647 00
Fax: 541 152 655
Email: kariera@bvv.cz

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti Veletrhy Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Video - O nás (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště