Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Kariéra

Volná místa

Aktuální nabídka volných pozic

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Produkční technik

Náplň práce:

  • realizace a organizační zajištění nových a stávajících veletržních projektů v areálu BVV i v zahraničí
  • komunikace s obchodníky - technická podpora, příprava realizace zakázek
  • spolupráce s architekty, řešení nabídkových a realizačních projektů
  • komunikace s koncovým zákazníkem, předávání expozic zákazníkovi
  • spolupráce s interními odbornými útvary společnosti
  • řešení technických problémů v průběhu akce

Profil uchazeče:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxe v oblasti obchodu min. 2 roky, zkušenosti v oblasti výstavnictví výhodou
  • technické znalosti, orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost výstavářských systémů výhodou
  • organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
  • vysoká orientace na výsledky, orientace na zákazníka
  • komunikační dovednosti na velmi dobré úrovni
  • flexibilita, kreativita
  • orientace na tým
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • systém zaměstnaneckých benefitů
  • možnost rozvoje a profesionálního růstu
  • práce v přátelském kolektivu

Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor lidských zdrojů
Výstaviště 1, Brno, 647 00
Fax: 541 152 655
Email: kariera@bvv.cz

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti Veletrhy Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Video - About us (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště