Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Kariéra

Volná místa

Aktuální nabídka volných pozic

Do našeho týmu hledáme kolegu / kolegyni na pozici:

Controller Junior

 Náplň práce:

  • Zpracovávání interních a externích statistik
  • Controlling středisek a projektů
  • Příprava podkladů pro vnitropodnikové přeúčtování a jeho zaúčtování
  • Spolupráce při zdokonalování controllingových procesů
  • Pravidelný reporting a ad-hoc analýzy
  • Spolupráce na plánování, účetní závěrce, auditech společnosti
  • Kooperace a asistence s ostatními členy týmu

 Požadujeme – profil uchazeče:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
  • Znalost účetnictví, základní controllingové povědomí
  • Praxe v controllingu nebo účetnictví výhodou (není podmínkou)
  • Orientace na výsledky, samostatnost, spolehlivost
  • Pečlivost a zodpovědný přístup
  • Odolnost vůči stresu
  • Analytické schopnosti, logické myšlení
  • Prezentační a komunikační dovednosti
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office, MS Excel na výborné úrovni
  • Znalost SAP výhodou
  • Pokročilá znalost NJ (slovem i písmem); AJ výhodou

 Nabízíme:

  •  Zázemí mezinárodní společnosti
  • Nadstandardní systém zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost odborného rozvoje a profesního růstu
  • Práce v přátelském kolektivu

Nástup možný ihned.

Dělník do skladu

  • ruční manipulace se zbožím a materiálem

Požadavky na pracovníka:

  • dobrý zdravotní stav
  • fyzická zdatnost

Termín nástupu:

  • od 3.8.2015

Chcete se stát členem profesionálního týmu a.s. Veletrhy Brno? Pokud ano, přijďte se podílet na našem úspěchu i Vy. Nabídky formou strukturovaného životopisu v českém (případně i dalším) jazyce zasílejte spolu s motivačním dopisem elektronicky na:

Veletrhy Brno a.s.
Odbor lidských zdrojů
Výstaviště 1, Brno, 647 00
Fax: 541 152 655
Email: kariera@bvv.cz

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních a citlivých údajů. Tyto údaje poskytuji společnosti Veletrhy Brno, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na jeden rok od jejich zaslání.

Video - About us (EN)

Podporujeme

Více informací k dispozici zde

Užitečné odkazy

Magazín fairherald

- zpravodaj pro návštěvníky a vystavovatele
- nové vydání fairheraldu v interaktivní verzi

Magazín <strong>fairherald</strong>

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště