Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
4.-13.12. 2015

Vánoční trhy

Hanasen nabídne krásné zboží s příběhem

 

Jsme spolek založený pro pomoc lidem, kteří z důvodu handicapu, věku nebo jiné příčiny mají problém s uplatněním na trhu práce. Lidem, kteří nesedí se založenýma rukama a místo nářků raději vyrábí krásné věci, které najdete v našem obchůdku. Na každém výrobku najdete jméno výrobce, ale také se o něm něco málo dozvíte. Prodáváme zboží s příběhem. Ne proto, abychom vzbudili lítost, ale proto, abychom dokázali, že umíme a dokážeme vše stejně jako zdraví a mladí.
Zastavte se na náš stánek číslo 156 v pavilonu F.

 

Zveme Vás na Vánoční speciál pěti kurzů s vánoční tematikou.

 Kromě krásných dárků pro radost jsme pro všechny zájemce připravili Vánoční speciál pěti kurzů s vánoční tematikou. Cena každého kurzu je 250,- Kč, při rezervaci celého Vánočního speciálu uhradíte u jednoho kurzu jen materiál ve výši 50,- Kč. Celková cena Vánočního speciálu ( 5 kurzů) je 1050,- Kč.

Přihlásit se a místo si rezervovat můžete přímo v prodejně Hanasen na ulici Kopečná 12, Brno, tel. 731274130 nebo písemně na mailové adrese: obchod@hanasen.cz. Pokud nebude dopředu zaplněna celá kapacita kurzu, můžete dojít i v průběhu akce bez předchozí rezervace. Kurs se koná za každých okolností.

Maximální počet osob v kurzu:   8

 

Popis jednotlivých kursů:

Šité vánoční ozdoby( dekorace)

Datum konání:    31.10.2015     

Čas:     od:   13,30 hodin do: až to ušijeme

Vyrobíme si krásnou vánoční dekoraci na stůl, stromeček nebo jako originální ozdobu k dárku.

Extra zručnost nebo zkušenosti s šitím nejsou nutné, určitě to naučíme každého.

 

Výroba 3D vánočních přání

Datum konání:   7.11.2015         

Čas:     od:   13,00 hodin do: až to vyrobíme

Vyrobíme si originální vánoční 3D přání. V tomto kurzu budeme pracovat s  motivy, které bude potřeba vystřihnout, proto je třeba alespoň trocha zručnosti. Nicméně s malou dávkou trpělivosti a dobrýma očima ( nebo silnější brýle) to zvládne každý, kdo umí vzít nůžky do ruky.

 

Výroba netradičního adventního věnce

Datum konání:   14.11.2015        

Čas:     od:   13,00 hodin do: až to vyrobíme 

Vyrobíme si netradiční adventní věnec, který může být jak dekorací na dveře, tak nádherným doplňkem na vánoční stůl. A protože nebudeme používat chvojí, určitě nám vydrží až do nového roku. S trochou trpělivosti to zvládnou i méně zruční účastníci kurzu.

 

Výroba netradičních vánočních ozdob a dekorací

Datum konání:   21.11.2015        

Čas:     od:   13,00 hodin do: až to vyrobíme

Vyrobíme si nádherné vánoční koule ( průměr 12 cm), které můžou ozdobit Váš stromeček, ale taky budou krásnou dekorací Vašeho bytu. Stačí trochu trpělivosti a dobré oči ( nebo brýle), úspěch bude zaručen.

 

Výroba jmenovek na dárky a balení dárků

Datum konání:   19.12.2015        

Čas:     od:   13,00 hodin do: až to vyrobíme

Vánoce jsou za dveřmi a je na čase balit dárky. Vyrobíme si originální jmenovky na vánoční dárky. A protože víme, že zabalit některé dárky je problém, ukážeme si jak na to.

V ceně kurzu je materiál na výrobu 3 kusů jmenovek a zabalení jednoho dárku, který si přinesete. Káva, čaj, vánoční punč, cukroví a malý dárek pod stromečkem  nás všechny přenese do té pravé vánoční nálady a zakončí tak náš Vánoční speciál.

 

Máte chuť pomáhat?                                                                                                               

Staňte se jedním z našich dobrovolníků. Hledáme lektory kurzů a přednášek, pomoc při prodeji na různých prodejních akcích, při roznášení letáčků apod. Uvítáme pomoc lidí, kteří umí oslovit případné sponzory a dárce. Budeme vděčni za nové nápady, podněty i za kontakty, které nám předáte.

Zastavte se za námi v našem obchodě na Kopečné 12 v Brně, napište nám na mail : obchod@hanasen.cz nebo zavolejte na tel.č.: 731274130


Rádi Vás poznáme a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Můžete nás podpořit finančním příspěvkem nebo věcným darem, jehož výše nebo hodnota je pouze na Vašem uvážení. Finanční dar můžete předat přímo na prodejně nebo zaslat na náš účet číslo:  2300821395 /2010. Pokud budete chtít vystavit potvrzení o přijetí daru, prosím kontaktujte nás.

Budeme vděčni za věcné dary i za různý materiál. Zbytky látek, pletacích přízí, bavlnek, různé galanterie, papíru, kartonu apod. 

Podrobnosti najdete na www.hanasen.cz

 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště