Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
5.-14.12. 2014

Vánoční trhy

Tradiční varné sklo Simax

 

Vyberte si dárek pro sebe nebo své blízké z nabídky sázavských skláren Kavalierglass. Tradiční české varné sklo Simax nabízí široký sortiment výrobků, ze kterého si vybere každý.

Nabídka produktů Simax je opravdu bohatá – čajové konvice, sklenky různých tvarů a velikostí, pekáče s víkem, zapékací mísy, hrnce, džbány i karafy. Na našem stánku vám výrobky rádi ukážeme a zodpovíme vaše případné otázky. 

Všechny produkty jsou vyrobeny z varného skla Simax, tedy borosilikátového skla s vysokou teplotní odolností, vyzkoušeného mnoha generacemi kuchařek. Praktické využití, vysoká kvalita  a designový vzhled předurčují výrobky Simax jako zdatné pomocníky nejen do kuchyně, ale i pro servírování a uchování v ledničce. Mohou se používat v kterékoliv troubě včetně mikrovlnné, lze je mýt v myčce,  jsou vysoce odolné proti teplu a chladu. Výrobky značky SIMAX jsou oblíbené po celém světě. Jsou schválené pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech.  

Vyberte si některý z výrobků Simax  a už nebudete chtít vařit v jiném nádobí!

www.simax.cz

Pekáč hranatý s víkem „Husa“ má objem 8 litrů a vejde se do něj opravdu i celá krůta. Se svými rozměry  41 x 26 x 16 cm se řadí k velmi oblíbeným a tradičním výrobkům pro všechny milovníky dobrého jídla.

 

Nová kolekce pekáčů a zapékacích mís se skrytými uchy má tři základní tvary – hranatý, oválný a kulatý, v několika typech objemu a velikostí vyhovující běžným kuchyňským spotřebičům – je zaměřena na moderní design a  účelnost a praktické využití při každodenním používání. Hranatý pekáč s víkem Smart Touch z kolekce Simax Exclusive je k dostání v objemu 2,5l + 1,9l (spodní mísa  + víko). Ve stejné řadě vyrábíme také oválný a kulatý pekáč s víkem.

Praktické zásobníky v různých tvarech a velikostech budou ozdobou vaší kuchyně. Můžete v nich uchovávat potraviny v ledničce, ohřívat v mikrovlnné troubě nebo je využít na uskladnění suchých potravin. Sklo je chemicky odolné, tedy nevstřebává pachy a barvy.

 

V kolekci konviček na čaj a kávu si můžete vybrat objem až 1,8litru, různobarevná víčka a sítka nebo zůstat u celoskleněné varianty. Pohled na tradiční typy konvic si jistě každý z nás spojí s příjemným zážitkem z minulosti, pro moderní domácnosti jsou v nabídce také kolekce od designérů.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště