Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Elektrokola si získavají stále více fanoušků

Hledáte moderní dopravní prostředek s nízkými provozními náklady na dojíždení do práce, do obchodu, za zábavou, nebo na cykloturistiku?

Elektrokola si získavají stále více fanoušků

Klasa na vánoční stůl

Přijďte ochutnat kvalitní české potraviny na Vánoční trhy! Najdete zde stánky Klasa s českými dobrotami, kterými obohatíte váš vánoční stůl.

Klasa na vánoční stůl

Kolo značky FAVORIT od českého výrobce vám z výstaviště přivezou až domů.

Kolo po stromeček můžete vybrat pro děti, školáky i dospělé.

Kolo značky FAVORIT od českého výrobce  vám z výstaviště přivezou až domů.

KOSMETIKA Z KONOPÍ

Na Vánočníc trzích ji najdete na stánku společnosti B&R Hemp cosmetics z Olomouce, která se zabývá výzkumem, výrobou a prodejem konopných výrobků. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím.

KOSMETIKA Z KONOPÍ

Kožená móda EVOCO

Kožená móda - to je originalita, elegance, styl a může to být i vhodný vánoční dárek. Firma Evoco se specializuje na výrobu dámského i pánského oblečení z kvalitní kůže i kožešiny s důrazem kladeným na kvalitu materiálu, rozmanitost nabídky i samotné provedení.

Kožená móda EVOCO

Krby bez komínu se živým ohněm

Krása a útulnost otevřeného krbu byla až doposud spojována s napojením na komín, s náročným uskladněním dřeva, s nutným zbavováním popela a s důležitým čištěním komínových částí. Společnost Biokamin EU s.r.o.,přináší na trh novou generaci živého ohně.

Krby bez komínu se živým ohněm

Nejlepší dárek je čokoláda

Čokoláda může mít řadu chutí, nespočet tvarů a provedení. Pro Vánoce jsou typické čokoládové kolekce nebo čokoládové adventní kalendáře. Darovat však můžete i zcela netradiční čokoládový dárek.

Nejlepší dárek je čokoláda

Třpytivá krása jablonecké bižuterie

Tímto dárkem potěšíte každou ženu, ať už to bude dcera, maminka, či babička. Každá žena se totiž ráda zdobí šperky. Doplňuje jimi svoji osobnost, podtrhuje svoji krásu, ženskost a dopřává si pocitu spokojenosti se sama sebou.

Třpytivá krása jablonecké bižuterie

Vánoce plné skvělých čajů BIOGENA

Společnost Biogena CB je výhradně česká čajová společnost s téměř dvacetiletou tradicí. Patří k předním výrobcům v ČR a specializuje se na výrobu prémiových produktů, jejichž chuť a kvalita každého přesvědčí.

Vánoce plné skvělých čajů  BIOGENA

Vlněné lůžkoviny pro zdravý a pohodlný spánek

Česká firma AmiNet s.r.o. provozuje internetové obchody se zaměřením na zdravý žitovní styl, vybavení kuchyně i domácnosti a nezapomíná ani na odpočinek a relaxaci.

Vlněné lůžkoviny pro zdravý a pohodlný spánek

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště