Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

KOSMETIKA Z KONOPÍ

 

Na Vánočníc trzích ji najdete na stánku společnosti B&R Hemp cosmetics z Olomouce, která se zabývá výzkumem, výrobou a prodejem konopných výrobků. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Ve výrobcích produktové řady ANNABIS se používá tradiční za studena lisovaný konopný olej z čerstvých, čistých a vysoce kvalitních semen a výtažek z konopí pěstovaného bez herbicidů a pesticidů.

Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Zvláště dobře se osvědčuje při léčbě tzv. civilizačních nemocí a chorob spojených se stářím.
Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin. Kromě vzácné kyseliny gamma-linoleové obsahují omega-6 a omega-3 v dokonalém poměru 3:1 (lidská kůže je obsahuje v poměru 4:1). Obsahuje všech osm esenciálních aminokyselin. Esenciální se jim říká proto, že si je lidské tělo neumí samo vyrobit a musíme je přijímat z potravy nebo vstřebáváním. 

Na Vánočních trzích můžete koupit léčivou kosmetiku ANNABIS ve formě konopné masti, krému, oleje, gelu nebo dokonce balzámu na rty.    

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště