Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Elektrokola si získavají stále více fanoušků

 

Hledáte moderní dopravní prostředek s nízkými provozními náklady na dojíždení do práce, do obchodu, za zábavou, nebo na cykloturistiku?

Ani věk, kondice, nebo zdravotní indispozice jezdce nejsou překážkou jízdy na e-kole.
Jízdou na elektrokole jste svobodní v pohybu, nemusíte být zajatcem dopravního prostředku v zácpě a navíc se chováte šetrně k životnímu prostředí. Jezdit můžete nejen po pozemních komunikacích mezi motorovými vozidly, ale také po cyklostezkách a veřejných cestách.
A i když by se stalo, že se Vám vybije baterie, můžete pokračovat v jízdě jako na běžném jízdním kole, nebo můžete baterii dobít z 220V zásuvky pomocí nabíječky podobně jako u notebooku.

To vše jsou důvody, proč se elektrokolo stává stále oblíbenějším dopravním prostředkem a pomocníkem. Firma Guewer CZ nabídne na Vánočních trzích rozmanité modely od základních elektrokol, přes lehké skládací až po sportovní model do každého terénu. V sortimentu značky Guewer najdete také elektrokola s nízkým položením rámu pro pohodlné nastupování. Přijďte si vybrat do pavilonu G1, stánek 009, kde si jízdu na kole můžete i vyzkoušet.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště