Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Vánoční koncert Báry Basikové a Dětského sboru Brno

 

Populární zpěvačka Bára Basiková vystoupí s vánočním koncertem předposlední den Vánočních trhů, v sobotu 15.12.2012 od 15:30 hod., na pódiu v pavilónu F. Zpívat bude společně s Dětským sborem Brno, který s dětmi účinkuje ve sborových pěveckých vystoupeních a v operních představeních v České republice, v Evropě a dokonce i v Japonsku.

Zpěvačka Bára Basiková začala zpívat se skupinou  Precedens, později přešla k Michalu Pavlíčkovi do Stromboli. Uvedením slavného muzikálu Jesus Christ Superstar, kde ztvárnila Máří Magdalénu, se začala objevovat na muzikálové scéně. Role, které na pódiu hrála a zpívala, byly většinou samé slavné, ale osudem vláčené ženy – od Rusalky přes Kleopatru po Johanku z Arku, nebo třeba nově rozporuplnou Lucrezii Borgiu. V poslední době ji můžete vidět v dětském v pohádkovém muzikálu Kapka medu pro Verunku, kde hraje hodnou královnu přírodních sil.

Věříme, že netradiční spojení krásného hlasu Báry Basikové a dětského pěveckého sboru umocní vánoční atmosféru a bude pro návštěvníky ojedinělým zážitkem.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště