Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Rodiče nakupují, děti se baví

 

Více než čtyřista stánků najdete na Vánočních trzích na brněnském výstavišti! To už je slušný výběr vánočních dárků. A zatímco vy budete nakupovat, vaše děti se mohou bavit v dětském koutku! Připraveny jsou pro ně soutěže, malování, hry a spousta hraček!
Vybavení do dětského koutku poskytla firma JECH a také oblíbená značka Zapf Creation.

Provoz dětského koutku po celou dobu Vánočních trhů zdarma
Všední dny:    13:00 – 18:00
Víkendy:          10:00 – 18:00

Pohádky, písničky a dokonce sníh v dětských představeních
Děti se mohou těšit také z řady programů na pódiu v pavilonu F. Na Vánoční trhy přijede loutkoherecká skupina České televize s loutkovou pohádkou Na kouzelném paloučku. Hosty pořadu budou také legendární JŮ a HELE. Zábavný pořad Od čerta k Ježíškovi seznámí děti s předvánočním obdobím. Dozví se,  kdo to byl svatý Mikuláš, kdo nosí dárky u nás i v jiných zemích světa, či jaké zvyky dodržovaly na Štědrý den naše babičky. V pořadu si děti nejen zazpívají známé dětské hity, ale i  koledy, které neodmyslitelně patří k tradičním českým Vánocům. K navození té pravé vánoční atmosféry bude na pódiu dokonce  padat sníh.
Nebude chybět ani dětský vánoční karneval a tradiční Den s rodinnými pasy.

Dětský kolotoč, skákací hrad, skluzavka nebo malování na obličej také přispějí k zábavě dětí na brněnském výstavišti. Tak se určitě přijďte podívat!

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště