Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Brněnské výstaviště začalo s přípravami tradičních Vánočních trhů

 

Blížící se předvánoční atmosféru v Brně obohatí svým programem i tradiční Vánoční trhy na brněnském výstavišti. Ty letošní se uskuteční 7. – 16. prosince.

Vánočně vyzdobené pavilony F a G1 zaplněné téměř čtyřmi stovkami vystavovatelů nabídnou  návštěvníkům široký výběr vánočních dárků, ozdob a interiérových dekorací. Jako každý rok zde Brňané mohou nakoupit originální ručně zhotovené výrobky na řemeslnickém jarmarku, spotřební zboží, sportovní potřeby, hračky i drobné dárky jen tak pro radost.

Nákupy lze spojit s příjemnou zábavou u pódia v pavilonu F, kde bude probíhat po celou dobu trhů pestrý hudební a kulturní program. Třetí prosincovou sobotu zavítá na výstaviště zpěvačka Bára Basiková, která si zde zazpívá s brněnským dětským sborem. Vánoční koncert chystají sourozenci Ulrychovi a skupina Javory. Mezi dalšími účinkujícími uvidíte Davida Deyla, Zuzanu Gamboovou, Petra Ševčíka, Viktora Sodomu, Karla Kahovce a mnoho dalších.

Zábava pro děti i jejich rodiče

Prostor na Vánočních trzích bude věnován také nejmenším návštěvníkům.Těšit se mohou na řadu dětských pořadů a soutěží, včetně vánočního karnevalu. Po celou dobu je rodičům a hlavně dětem k dispozici dětský koutek.

K příjemné vánoční atmosféře neodmyslitelně patří horká medovina, svařené víno nebo grog. Trdelníky, bramborové placky, jitrničky a další pochoutky si lze dopřát u stánků s občerstvením. Návštěvu výstaviště můžete zakončit posezením v kavárně s prohlídkou obrázků známé brněnské malířky Jaroslavy Fišerové. 

Program je opravdu lákavý, proto si nenechejte ujít návštěvu brněnského výstaviště od 7. do 16. prosince.

Vánoční trhy 2012

Fotogalerie

Mohlo by vás zajímat

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště