Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Brněnské výstaviště začalo s přípravami tradičních Vánočních trhů

 

Blížící se předvánoční atmosféru v Brně obohatí svým programem i tradiční Vánoční trhy na brněnském výstavišti. Ty letošní se uskuteční 7. – 16. prosince.

Vánočně vyzdobené pavilony F a G1 zaplněné téměř čtyřmi stovkami vystavovatelů nabídnou  návštěvníkům široký výběr vánočních dárků, ozdob a interiérových dekorací. Jako každý rok zde Brňané mohou nakoupit originální ručně zhotovené výrobky na řemeslnickém jarmarku, spotřební zboží, sportovní potřeby, hračky i drobné dárky jen tak pro radost.

Nákupy lze spojit s příjemnou zábavou u pódia v pavilonu F, kde bude probíhat po celou dobu trhů pestrý hudební a kulturní program. Třetí prosincovou sobotu zavítá na výstaviště zpěvačka Bára Basiková, která si zde zazpívá s brněnským dětským sborem. Vánoční koncert chystají sourozenci Ulrychovi a skupina Javory. Mezi dalšími účinkujícími uvidíte Davida Deyla, Zuzanu Gamboovou, Petra Ševčíka, Viktora Sodomu, Karla Kahovce a mnoho dalších.

Zábava pro děti i jejich rodiče

Prostor na Vánočních trzích bude věnován také nejmenším návštěvníkům.Těšit se mohou na řadu dětských pořadů a soutěží, včetně vánočního karnevalu. Po celou dobu je rodičům a hlavně dětem k dispozici dětský koutek.

K příjemné vánoční atmosféře neodmyslitelně patří horká medovina, svařené víno nebo grog. Trdelníky, bramborové placky, jitrničky a další pochoutky si lze dopřát u stánků s občerstvením. Návštěvu výstaviště můžete zakončit posezením v kavárně s prohlídkou obrázků známé brněnské malířky Jaroslavy Fišerové. 

Program je opravdu lákavý, proto si nenechejte ujít návštěvu brněnského výstaviště od 7. do 16. prosince.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště