Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2011

Vánoční trhy

Zábava i nákupy na Vánočních trzích

 

Vánoční trhy jsou pravidelným prosincovým programem na brněnském výstavišti již celých třicet pět let. Kromě nákupů vánočních dárků v příjemném prostředí pavilonů F a G1 mohou návštěvníci zhlédnout řadu zábavných doprovodných programů.V průběhu deseti předvánočních dnů se na pódiu vystřídá více než čtyřicet pořadů nejrůznějších žánrů. Na své si přijdou milovníci popu, folku, country, lidového folkloru a dokonce i řecké hudby.
V dětských pořadech zazáří Michal Nesvadba z Kouzelné školky, Dáda Patrasová, Upír Krejčí nebo Petra Černocká. Dospělé návštěvníky pobaví Zdeněk Junák, Jakub Smolík, country kapela Poutníci, populární duo Eva a Vašek a mnoho dalších interpretů.

Nedělní revivalové odpoledne:

Neděle 11. prosince budou pavilonem F znít nejslavnější evergreeny minulého století v podání revivalových zpěváků a kapel. Na pódiu vystoupí Walda Jarda Matuška, Pepa Bouda alias Karel Gott a Václav Fajfr s písničkami Jarka Nohavici.
Pokud si chcete oddychnout v předvánočním shonu a dopřát si příjemné odpoledne s trochou zábavy, navštivte v termínu od 9. do 18 prosince Vánoční trhy na brněnském výstavišti. 

Partneři

Výběr z programu 

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště