Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
9.-18.12. 2016

Vánoční trhy

Doprovodný program pro veřejnost v pavilonu F

 

Pátek 9. 12.

14:00
Zahájení
14:10 Brněnský Valášek – dětský národopisný soubor
15:00 Froso Tarasidu – písně z řecké taverny
15:30 Mamma Mia a jiné hity skupiny ABBA – Lounová, Peterová, Foret, Slezáček
16:45
Autogramiáda

 

Sobota 10. 12.

11:00
Pozdrav ze Srbska – dětský folklórní soubor Srbsko
12:00
Karel Gott revival Morava – vánoční koncert
13:15 Tragačnice – ženský sbor z Kyjova
14:00
Těšíme se na Vánoce – Folklorní soubor Rozmarýnek z Pohořelic
15:30
Radka Fišarová s hudebním doprovodem – „Malá pocta velké Edit“
16:30
Autogramiáda

 

Neděle 11. 12.

11:00 – 13:00 Dejme šanci dětem
  • Hudební přehlídka dětí z dětských domovů a jejich hostů
  • imitátor Václav Faltus a kouzelník Aleš Krejčí
  • jedinečný humor, skvělá zábava a strhující magická show
11:00
Radek Žalud
11:10
Karolína Stiborová
11:20
DD Olomouc
11:45
DD Česká Lípa
11:50
DD Brno
12:05
DD Moravská Třebová
12:10
Radek Žalud a Karolína Stiborová
12:15
Vaclav Faltus s kouzelníkem
13:00 Budu krásná.....proměny - vizážista Ivo Šablatura
14:00
Dětský sbor Brno – vánoční koncert
14:30
Helena Blehárová a brněnské jazzové legendy
15:30
Jitka Zelenková – recitál „Splněná přání“
16:30
Autogramiáda

 

Pondělí 12. 12.

15:30 Los Brňos
16:30 Autogramiáda

 

Úterý 13. 12.

14:30

Louis Armstrong show

15:30
Country kapela PIKNIK – Michal Tučný revival


Středa 14. 12.

15:00 Pěvecký a taneční soubor Kateřinka z Dražovic
15:30 Vláďa Hron – vánoční koncert

Autogramiáda

 

Čtvrtek 15. 12.

13.00

Přednáška na téma: Lékárna v lese aneb lesní produkty pro zdraví s ochutnávkou

14:00 Vánoční představení dětí ze ZUŠ Kuřim
15:30
Adam Mišík s kapelou
16:30 Přednáška na téma: Lékárna v lese aneb lesní produkty pro zdraví s ochutnávkou

Pátek 16. 12.

10:30 Tanec s dětmi v šátku
11:00 Přednáška o bosé obuvi
12:00 Ukázka vázání šátků na nošení dětí
12:30 Přednáška o nošení dětí
13:00

Módní přehlídka stylových českých šátků, bosých bot pro děti i dospělé a ladících doplňků

14:15 Baletní vystoupení - žáci SZUŠ Jarmily Chmelové
15:30
Wabi Daněk a Miloš Dvořáček

 

Sobota 17. 12.

11:00 – 14:00 Adventní dobrodružství Komety Krásné Hvězdy Jasné – princezny z Disney pohádek a Show Transformers
14:30 – 17:30

Radio Signal

  • Junior band Pohořelice - swingová kapela
  • Bojánci s Jiřím Helánem
  • Slávek Janoušek
  • Břišní tanečnice Mayabelly
  • Westernová show

 

Neděle 18. 12.

10:00 – 11:00 Science show – VIDA! science centrum
11:00 – 15:30 Děti dětem – dětská folklorní, pěvecká a taneční vystoupení

 

Moderuje Magdalena Janoutová

Změna programu vyhrazena!


Po celou dobu Vánočních trhů:

Provoz Dětského koutku zdarma
/Všední dny: 13:00 – 18:00 ; Víkendy: 10:00 – 18:00 ; Poslední den do 16:00/

Výstava: Dějiny udatného českého národa - největší knižní leporelo na světě pro celou rodinu

Prodejní výstava malířky Jaroslavy Fišerové

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště