Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
5.-14.12. 2014

Vánoční trhy

Doprovodný program Vánočních trhů v pavilonu F

 

Pátek 5. 12.

  • 14:00
    Trampská hudební skupina Los Brňos
  • 15:30
    Jiří Helán s cimbálovou muzikou a Pavlem Helanem


Sobota 6. 12.

  • 10:30
    Vystoupení divadla Špílberg Králíci z klobouku
  • 12:00
    Toulky Českou minulostí - Josef Veselý, František Derfler, Ivana Valešová, Igor Dostálek, Igor Bareš – uvádí Jiří Kokmotos
  • 14:00
    Živé vysílání Českého rozhlasu Brno, pořad Rendez-vous s Junákem, hrají Vinařští romantici, host Radka Fišarová
  • 16:0
    Radka Fišarová s hudebním doprovodem - Malá pocta velké Edith
  •  17:00
    Autogramiáda


Neděle 7. 12.

  • 11:00
    Veselá pouť s hosty pořadu JŮ a HELE
    loutkoherci ČT - Divadlo Loudadlo Praha
  • 12:45
    CIMBALLICA – populární hudba v podání moderní cimbálové kapely
  • 14:00
    Gabriela Kočí s klavírním doprovodem
  • 14:40
    Zdaleka ideme, novinu neseme - národopisný soubor Děcka ze Skoronic u Kyjova
  • 15:30
    Petr Kotvald - Vánoce  hrajou  glórijá s Dětským sborem Brno
  • 16:30
    Autogramiáda


Pondělí 8. 12.

  • 14:30
    Andělé na kůru – divadelní soubor ZŠ Botanická
  • 15:30
    Adam Mišík & Band akustický koncert
  • 16:30
    Autogramiáda


Úterý 9. 12.

  • 14:30
    Koledy zpívají Tetky z Kyjova a Chlapi z Boršova
  • 15:30
    brněnská kapela Pohledy


Středa 10. 12.

  • 14:30
    Saxofon Františka Bartla
  • 15:30
    Karel Gott Revival Morava s hostem operetní divou Martinou Severovou
    Vánoční koncert


Čtvrtek 11. 12.

  • 14:30
    Hudební a taneční vystoupení  SZUŠ Radmily Chmelové
    Dětská taneční skupina Sweet Engels
  • 15:30
    Michal Nesvadba – To nejlepší od Michala


Pátek 12. 12.

  • 15:30
    Vánoční koncert Karla Kahovce, Viktora Sodomy a skupiny GEORGE & BEATOVENS se vzpomínkou na Petra Nováka
  • 17:00
    Autogramiáda


Sobota 13. 12.

Folkové a country Vánoce Rádia ČAS

  • 11:00
    Dětské taneční studio Ondrášek
  • 12:00
    D.N.A. Brno – brněnská folková kapela
  • 13:00
    Neznámý písničkář Vít Šujan
  • 13:45
    Honky Tonk – country taneční skupina
  • 14:15
    Vánoční jamování s BioMassou
  • 15:00
    Honky Tonk – country taneční skupina
  • 15:15
    Žanek Hlaváček a Libor Machata – brněnský hantec
  • 16:00
    Jura Pařez a Pozdní sběr


Neděle 14. 12.

  • 11:00 – 16:00
    Děti dětem – dětská folklorní, pěvecká a taneční vystoupení

Změna programu vyhrazena!


Po celou dobu Vánočních trhů provoz Dětského koutku zdarma

Všední dny: 13:00 – 18:00
Víkendy: 10:00 – 18:00

Výstava obrazů brněnské malířky Jarky Fišerové s prodejem pohlednic a kalendářů.

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště