Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

Vánoční trhy
7.-16.12. 2012

Vánoční trhy | Pavilony F a G1

Doprovodný program

Vánoční trhy 7. – 16. prosince 2012
Doprovodný program pro veřejnost v pavilonu „F“


Pátek 7. 12. 2012, 14:00 – 17:30

14:00
Reprodukovaná hudba – příprava koncertu                                               

16:00
David Deyl – akustický koncert                                                                                        

17:00
Autogramiáda


Sobota 8. 12.  2012, 11:00 – 17:30

Den s Rodinnými pasy

11:00
Vinařští romantici se Zdeňkem Junákem a Jiřím Helánem      

12:30
Hana Robinson  trio, jazzová písničkářka s kapelou                       

13:00
Karel Gott Revival Morava

13:30
„Čenda hledá supertalent“ – vystoupení finalistů dětské talentové soutěže
Magic Free Group - taneční skupina
Jana Blažková – hra na akordeon
Magic Free Group
Tobiáš Košir  - mistr světa v sólovém stepu v dětské kategorii
Magic Free Group
Leona a Mária Bikárovy – vánoční zpívání
Magic Free Group

15:00
Vernisáž brněnské malířky Jaroslavy Fišerové v Coffee Clubu v pavilonu F

15:30
Vánoční koncert sourozenců Ulrychových a skupiny Javory

 16:30
Autogramiáda


Neděle 9. 12. 2012, 10:30 – 17:30

10:30
PohádkaNa kouzelném paloučku“ –  hosté pořadu JŮ a HELE
loutkoherecká skupina ČT Praha

12:00
Včera, dnes a zítra – vzpomínka na Felixe Holzmanna – David Šír a Miroslav Reil

13:00 – 17:00
Folkové a country Vánoce s rádiem ČAS uvádí Luděk  Savana Urbánek
La Quadrilla
– country tance
Ivan Kotouček – písničkář, písničky odevšad
La Quadrilla
– country tance 
Žanek Hlaváček s brněnským hantecem
La Quadrilla
– country tance
Santa Fe – country hudební skupina
V mezičasech „Barman show“ – Martin Trtílek,
Ondřej Mlaka český reprezentant v kulturistice,
soutěže  pro děti i dospělé, malování na obličej


Pondělí 10. 12. 2012, 14:00 – 17:30

Zábavné odpoledne pro seniory

14:15
Froso Tarasidu

15:30
Karel Kahovec a Viktor Sodoma „Vzpomínka na Petra Nováka“


Úterý 11. 12. 2012, 14:00 – 17:30

14:00
Koncert studentů Soukromé školy populárního zpěvu

16:00
Brněnský Valášek                                                                                                                                     


Středa 12. 12. 2012,  14:00 – 17:30

14:00
Brněnští Bobři

15:30
Poutníci


Čtvrtek 13. 12.  2012, 14:00 – 17:30

14:00
„Populární koledy“ mladých brněnských zpěváků

16:00
Gabriela Kočí
&company    


Pátek 14. 12.2012, 14:00 – 17:30

14:30 – 17:00
Brněnští účastníci Superstár a Československo má talent
Petr Ševčík a Flow of Voices
Zuzana Gamboová
Martin Kurc 


Sobota 15. 12.  2012, 11:00 – 17:30

11:00
„Od čerta k Ježíškovi“ – zábavný pořad pro děti s kapelou Pavla Nováka
& Family

12:30
Dětský vánoční karneval
Mažoretky LILI z Brna

14:15
Vánoční zpívání – Slovácký soubor Šafrán Brno    a CM Silván  

15:30
Vánoční koncert Báry Basikové a Dětského sboru Brno     

17:00
Autogramiáda 


Neděle 16. 12. 2012, 11:00 – 16:30

11:00
Brněnské folklorní mosty „Děti dětem“ – dětská folklorní, pěvecká a taneční vystoupení

15:00
Zpíváme nejen koledysoutěž pro děti

16:30
Ukončení programu

Změna programu vyhrazena!


Po celou dobu Vánočních trhů provoz Dětského koutku zdarma

Všední dny:  13:00 – 18:00
Víkendy:  10:00 – 18:00

Výstava obrazů brněnské malířky Jaroslavy Fišerové v CAFFÉ CLUB v pavilonu „F“

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště