Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

STYL
19.-21.8. 2012

Mezinárodní veletrh módy

Doren Apparel – exkluzivní novinka

 

Doren Apparel – německá značka exkluzivních dámských šatů a oděvů využívající lehkých a vzdušných materiálů, na kterých jsou nejen barevné potisky obrazů, fotografií i ornamentů, ale i výšivky a různé aplikace. Exkluzivním zástupcem značky Doren  Apparel pro Českou a Slovenskou republiku se stala společnost MAG móda Plus z Bratislavy. Kolekce značky Doren Apparel bude představena odborným návštěvníkům a obchodníkům poprvé na srpnovém veletrhu STYL v Brně.

Mimo značku Doren Apparel představí společnost MAG móda Plus novou kolekci německé firmy TOP SECRET. To je zboží, které tvoří nosnou část nabídky modelů  ve velikostech XXXL a je určeno pro české „boubelky“, na Slovensku nazývané „moletky“.

Na prezentačním stánku MAG móda Plus nebude chybět ani kolekce německé firmy KARIN HERTZ. Modelová řada úpletových a pleteninových triček, tunik, pulovrů a blejzrů této značky byla na minulých ročnících veletrhu STYL pozitivně vnímána a dostalo se jí mimořádných ohlasů.

Společnost MAG móda Plus z Bratislavy přiváží do Brna i podzimní kolekci polské firmy OLMAR, jejíž svěží sportovní elegance vnáší nový rozměr do oblékání mladých žen v manažerských pozicích.

Nové modely a kolekce značek Doren Apparel, TOP SECRET, KARIN HERTZ a OLMAR můžete shlédnout na presentačním stánku společnosti MAG móda Plus v pavilonu P - stánek 231, více informací na: www.magmoda.sk  nebo www.doren-apparel.com.

STYL-KABO 2012/08

Vybíráme z firem STYL

Data platná pro katalog - srpen 2017

 

Vybíráme z firem KABO

Data platná pro katalog - srpen 2017

 

Facebook

Mohlo by vás zajímat

Fotogalerie - STYL

Fotogalerie - KABO

Video

Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště