Přejdi na obsah | Přejdi na menu | Přejdi na vyhledávání

IBF
23.-26.4. 2014

Mezinárodní stavební veletrh

ITES, spol. s r.o.: Novinka firmy – polyuretanové formy značky FLEX MOLD

 

Společnost ITES, spol. s r.o. se sídlem ve Znojmě působí v České republice od roku 1991. Již od začátku své činnosti se zabývá prodejem a servisem strojů a zařízení pro zpracování betonu a betonářské oceli.

Svým zákazníkům nabízí výrobky renomovaných světových firem – SCHNELL (stroje na zpracování betonářské oceli), HAWKEYE-PEDERSHAAB (stroje na výrobu kanalizačních produktů), SR-SCHINDLER (stroje na výrobu betonových výrobků a jejich opracování) a MYWOOD (výroba dřevěných výrobních podložek).

Kromě toho přichází letos firma ITES s novinkou – polyuretanovými formami značky FLEX MOLD, které dokonale imitují přírodní materiály. V tomto sortimentu nabízí polyuretanové formy na výrobu dlažby, pro výrobu umělého obkladového kamene nebo formy pro výrobu plotového systému. Formy vznikají kopírováním struktury přírodních materiálů (např. kámen, dřevo). Díky použití jeho textury je dosahováno povrchu s co nejpřesnější simulací přírodního materiálu. Vysoce kvalitní měkké polyuretanové formy přenáší tuto strukturu na konkrétní betonový produkt.

F L E X M O L D

  • dodávky polyuretanových forem a komponentů vyrobených v ČR
  • garance špičkové kvality a výkonu forem
  • bezkonkurenční kvalita hotových betonových výrobků
  • technická podpora při zahájení výroby

Mohlo by vás zajímat

Vybíráme z firem

 

Fotogalerie

Video

Současně také

DSB - Dřevo a stavby Brno
25.-28.4. 2018


MOBITEX
25.-28.4. 2018


URBIS
25.-28.4. 2018Vyhledat můj veletrh

Areál výstaviště